Son Dakika Haberleri: Batman Çayı'nda 8 Cesedin Bulunması

Batman Çayı'nda 8 Cesedin Bulunması

Batman Çayı'nda boğulan bir genç ile araçlarıyla nehre uçan 7 Suriyelinin cesedi otopsi için Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

10.08.2013 23:54
Batman Çayı'nda 8 Cesedin Bulunması,
Batman Çayı'nda boğulan bir genç ile araçlarıyla nehre uçan 7 Suriyelinin cesedi otopsi için Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Batman Çayı'nda akıntıya kapılan Civan Roj Ergül'ü (19) arama çalışmaları yapan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne bağlı su altı ekipleri cesedi Şerbetli köyü yakınlarında buldu. Arama çalışmaları sırasında çayda bir otomobil olduğunu gören ekipler otomobilde Suriye uyruklu aynı aileden Ahmet Osman, Hayat Osman, Meryem Osman, Cezya Osman ve Yusra Osman ile isimleri öğrenilemeyen 2 kişinin cesedini buldu.

Yaklaşık bir haftadır kendilerinden haber alamadıkları yakınlarının içinde bulunduğu aracı Batman çayından çıkarken gören Suriyeli mülteciler, sinir krizleri geçirdi. 5 kişiden bayram arifesinden beri haber alamadıklarını söyleyen Suriyeliler, gözyaşlarına boğuldu. Olay yerine gelen BDP Batman Milletvekili Ayla Akat Ata, boğulanların yakınlarını teselli etmeye çalıştı.

Sudan çıkarılan 8 kişinin cesedi, otopsi yapılmak üzere Batman Bölge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. - BATMAN

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 02:34:49. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Batman Çayı'nda 8 Cesedin Bulunması
  [Hata Bildir]