22:1300
Son Dakika Haberleri: BEN DE ÖZLEDİM 1. BÖLÜM FULL. BENDE ÖZLEDİM İLK BÖLÜMÜ İLE YAYIN HAYATINA SÜPER BİR GİRİŞ YAPTI.

BEN DE ÖZLEDİM 1. BÖLÜM FULL. BENDE ÖZLEDİM İLK BÖLÜMÜ İLE YAYIN HAYATINA SÜPER BİR GİRİŞ YAPTI.


Ben de Özledim full izle. Ben de Özledim yeni bölümü . Ben de Özledim 25 Ekim Cuma akşamı yayınlanan ilk bölümü ile izleyicileri kaldığı yerden güldürmeye devam etti.Ben de Özledim Dizisi 25 Ekim akşamı yayınlanan ilk bölümü ile büyük beğeni topladı. Leyla İle Mecnun dizisinden zaten büyük bir izleyici kitlesi bulunan dizi Star Tv ekranlarında dün ilk kez yayınlandı. Ben de Özledim 1.bölüm kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Ben de Özledim 1.bölümü full izleme bağlantısı ve Ben de Özledim 1.bölümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

BEN DE ÖZLEDİM 1. BÖLÜM FULL. BENDE ÖZLEDİM İLK BÖLÜMÜ İLE YAYIN HAYATINA SÜPER BİR GİRİŞ YAPTI.,
Ben de Özledim 1.bölüm Full izle. Bende Özledim 1.bölümün tamamı. Star Tv'nin yeni dizisi Ben de Özledim dün akşam 1.bölümü ile ekranlara geldi. Ben de Özledim ekibi, Leyla İle Mecnun dizisinin yayından kaldırılmasından sonra Ben de Özledim ismi ile Star Tv ekranlarından izleyicileri güldürmeye devam edecek gibi görünüyor. 25 Ekim Cuma akşamı yayınlanan Ben de Özledim daha ilk bölümden büyük beğeni topladı. Ben de Özledim 1.bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Ben de Özledim 1.bölümü izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz.
Leyla ile Mecnun dizisi sonlandırılınca ekibin ne yapacağı merak konusuydu ki sonunda Ben de Özledim dizisinin 1. bölümü için beklenen gün geldi! Ben de Özledim dizisinin 1. bölümü 25 Ekim Cuma günü Star TV'de yayınlandı. Ben de Özledim dizisinin 1. bölümünde Leyla ile Mecnun dizisinin bitişi ve ekibin dağılışı sonrasında yeni bir proje için bir araya gelişi anlatılıyor. Yani Ben de Özledim dizisi Leyla ile Mecnun dizisiyle ilgili gerçek hayatta yaşananları komik bir şekilde konu ediyor.
Ben de Özledim 1.bölüm full izle. Ben de Özledim 1.bölüm tamamını izlemek için linke tıklamanız yeterli.

Ben de Özledim 1. Bölüm Özeti:  
Seyircilerin sevgilisi Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kaldırılınca dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi bir anda işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı çok seven ekip bu durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Adeta sudan çıkmış balığa dönmüşlerdir. Ali canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan'ın bir yanı hala "İsmail Abi"dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hala Erdal Bakkal'dır. Ahmet ise tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak sıyrılamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk yaşamaktadır. Oyuncular Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak'a gidip yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak'ın yeni bir dizi projesi üzerinde düşünecek vakti hiç olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar. İşte Ben de Özledim full dizi izleme bağlantısı...

Ben de Özledim 1. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
30.07.2014 22:13:10. #1.12#