Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları - Son Dakika

Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları

24.11.2020 12:11

Ünlü türkücü Berdan Mardini, sosyal medya hesabından çocuklarıyla birlikte Noel hazırlığı yaptığı anlara ilişkin fotoğrafları paylaştı. Bu paylaşımın altına yapılan yorumlara kızan Mardini, "Bırakın bu yobazlıkları" sözleriyle tepki gösterdi.

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Berdan Mardini, sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Ünlü türkücü son olarak çocuklarıyla Noel hazırlığı yaptığı ana ilişkin fotoğrafları paylaştı.

"BIRAKIN BU YOBAZLIKLARI"

Paylaşımının altına "Noel onların, Hristiyanların bayramını mı kutluyorsun" şeklinde yorumlar yapılan Berdan Mardini'nin tepkisi sert oldu. "Benim gözümde Hristiyanı, Suryanisi, Ezidisi hepsi insan kardeşim. Öncelikle bunu bilin" diyen ünlü türkücü "Ayrıca yurtdışından ahkam kesenler dolar da kullanmayın o zaman. O da Hristiyan parası. Bırakın bu yobazlıkları" ifadelerini kullandı.

Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları

"ONLAR KUTLAYINCA TAŞA MI TUTACAKSINIZ?"

Sonrasında yapmış olduğu yoruma gelen tepkilere de yanıt veren Mardini, şu satırları yazdı: "Ülkemizde istediği dini özgürce yaşayan insanlar var. Onlara da ayıp, saygısızlık değil mi? Onlar kutlayınca taşa mı tutacaksınız yobazlar? Bir kere İslam dini hoşgörü dinidir."

Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları

Son Dakika Magazin Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (39)
  • Esma: keske cocuklarinada dini bayramlarimizi böyle sevdirsen.Müslümanlik dini hos görü dogru ama müslümanim diyip hiristiyanligi sevimli yapip millete sevdirmenin hos görü ile alakasi oldugunu zannetmiyorum.Son kitap Kuran ordada kimlerin yobaz oldugunu yaziyor iyi oku sonra o kelimeyi kullan Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ...: belki müslüman degildir...Cünkü normal sartlarda cogumuz yilbasini kutluyoruz ama bu noel...noel ide normal müslüman kutlamaz, kutlayana saygim sonsuz ama bir müslüman olarak noeli neden kutlayayim.... Cevap Yaz 23 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani çifti tek celsede boşandı Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafını paylaştı, herkes Latif Doğan'a benzetti Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza ABD'li sağlık yetkililerinden çok sayıda kişinin alerjik reaksiyon gösterdiği Moderna aşısı için "dağıtımı durdurun" çağrısı Bilim Kurulu üyesi Prof. Yavuz: Aşılamanın başlaması ve vakaların düşmesi nedeniyle okullar Şubat sonrası açılabilir Yunan Jeopolitik Güvenlik Uzmanı Filis: 2021 yılında Türkiye ile ufak bir çatışma yaşanabilir 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin?