Son Dakika Haberleri: ''Boyacının Penguenleri''

''Boyacının Penguenleri''

Hayvan sevgisi üzerine, bir ailenin dayanışma ve sevgi dolu hikâyesi.

25.11.2011 16:47
''Boyacının Penguenleri'',
3 Aralık Cumartesi

Yaratıcı Drama Yöntemiyle Kitap Okuma Atölyesi

Boyacının Penguenleri

Yöneten: Özlem Seller

Yer: Yapı Kredi Kültür Merkezi, 1. kat, saat: 11.00-12.00

Bu keyifli kitap, boyacılık yaparak ailesini geçindiren Bay Popper'e günün birinde Güney Kutbu'ndan kocaman bir paket içinde penguen gönderilmesiyle başlıyor. Kutuplara çok meraklı olana Bay Popper bu hediyeden çok memnun kalıyor ve buzdolabını yuvaya dönüştürüyor. Bir süre sonra başka penguenler de gelince, onları bodruma koyduğu kocaman buzdolabında beslemeye başlar. Yine de toplam 12 pengueni beslemek zar zor geçinen aile için hiç de kolay değildir. Zamanla penguenlerin ünü tüm ülkeye yayılır, Popper ailesi penguenleri gösteri için özel olarak eğitir ve penguenler ülkenin en meşhur sahnesinde gösteri yapmaya başlarlar, gösteriler pek çok kentte tekrarlanır. Penguenler için bu kadar çok seyahat ve gösteri fazla yorucudur, Bay Popper'ın gösterileri bırakıp, çok sevdiği penguenleri için en iyi çözümü bulması gerekmektedir.

Popper'dan öğrenecek çok şey var diyen Gelişim Atölyesi Genel Müdürü Özlem Seller ile problemleri birlikte çözmeye ne dersiniz? Bu eğlenceli dakikalara 8-12 yaş grubu tüm çocuklar davetlidir.

Etkinliğimiz 8-12 yaş arası 24 çocuk ile sınırlıdır.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 22:26:36. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: ''Boyacının Penguenleri''
  [Hata Bildir]