Son Dakika Haberleri: Böyle Olur Romanların Kına Gecesi

Böyle Olur Romanların Kına Gecesi

Nikâhları kıyılacak 73. çift için Sekapark'ta kına gecesi düzenlendi

09.05.2011 12:57

Böyle Olur Romanların Kına Gecesi
,
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 1. Roman Festivali renkli ve birbirinden farklı eğlencelerle Romanların gönüllerinde taht kurdu. Festivalin üçüncü akşamında nikâhları kıyılacak 73 çift için kına gecesi düzenlendi. Eğlence ve dansın aralıksız sürdüğü gecede Romanlar "Böyle olur Romanların kına gecesi" dedirtmeyi başardı.

KİREÇOCAKLARI DANS GRUBU BÜYÜLEDİ

Seka Park alanında gerçekleştirilen kına gecesinde Romanlar bir an olsun yerlerinde durmadı. Kına gecesi Kireçocakları Roman Dans Grubu'nun gösterisi ile başladı. Danslarıyla alanı biranda ayağa kaldıran gençler muhteşem figürleriyle göz doldurdu. Ardından nikâhları kıyılacak çiftlerin sembolik kına yakma törenine geçildi. Eline kına yakılan gelin alkışlarla oyuna davet edildi. Geline diğer gençler eşlik ederek sahneyi doldurdu.

ROMAN STARLAR SAHNEYE ÇIKTI

Eğlence ve dansın eksik olmadığı kına gecesinde Roman Star birincisi Hasret ile yarışmanın üçüncüsü Yaşar sahneye çıktı. Roman starlara büyük ilgi gösteren vatandaşlar Somalı İbrahim'in şarkılarıyla eğlenceye devam etti.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 00:52:58. #1.11#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Böyle Olur Romanların Kına Gecesi
  [Hata Bildir]