12:3000
Son Dakika Haberleri: Bugünün Saraylısı İzle, Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 6. Bölüm izleme linki haberimizde

Bugünün Saraylısı İzle, Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 6. Bölüm izleme linki haberimizde


ATV'nin yeni dizisi Bugünün Saraylaısı 6. bölümü ATV'de yayınlandı. Bugünün Saraylısı 6. bölüm özeti ve Bugünün Saraylısı yeni bölümün özeti haberimizde. Ayrıca diziyi internetten izlemek isteyenler için Bugünün Saraylısı dizi izleme linklerini de paylaştık.

Bugünün Saraylısı İzle, Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 6. Bölüm izleme linki haberimizde,

Bugünün Saraylısı 14 Aralık akşamı ATV'de ekrana geldi. ATV'nin yeni dizilerinden biri olan Bugünün Saraylısı 6. bölümü ile kaldı yerden devam ediyor. Bugünün Saraylısı 6. bölümde olacakları merak ediyorsunuz Bugünün Saraylısı bölüm fragmanı ve özeti aşağıdadır. Ayrıca dizisi internetten izlemek isteyenler "Bugünün Saraylısı Full İzle" linklerinden faydalanabilirler.

Bugünün Saraylısı 6. Bölüm Özeti:
Bugünün Saraylısı yeni bölümde Ayşen ve Savaş arasındaki yakınlaşma herkesin dikkatini çekerken Fatih ve Savaş arasındaki Ayşen kavgası kızışır. Fatih'in suçlamalarıyla öfkelenen Savaş büyük bir aşk oyunu oynar ve Ayşen'in kafasını iyice karıştırır. Ancak bu kez oynadığı oyundan kendisi de etkilenecektir. Ata ve Üftade arasında kopan ve bütün aileyi saran büyük kavga ise yalıda fırtınalı günleri başlatır. Rezzan'ın organize ettiği büyük müzayede Savaş'ın Ayşen'e doğru attığı büyük bir adıma dönüşür. Bugünün Saraylısı yeni bölümde Savaş'ın Ayşen'in peşinde olduğundan artık emin olan Üftade bu durumu kullanmak için harekete geçer ve Ayşen'i adeta yeniden yaratır. Ayşen yüzünden çok gergin olan Neslihan ve Savaş arasında patlayan büyük kavga Feride'nin hamlesiyle rayından çıkar ve büyük bir skandal haline gelir.

Bugünün Saraylısı Full İzle (6. bölüm full dizi izle)

Bugünün Saraylısı 6. bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 12:30:04. #1.11#