00:2400
Son Dakika Haberleri: Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle, Bugünün Saraylısı Yeni Bölümde Neler Oldu? (Bugünün Saraylısı 10. bölüm, 18 Ocak Cumartesi, ATV)

Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle, Bugünün Saraylısı Yeni Bölümde Neler Oldu? (Bugünün Saraylısı 10. bölüm, 18 Ocak Cumartesi, ATV)


ATV'nin yeni başlayan ve seyircilerin büyük beğenisi çeken dizisi Bugünün Saraylısı 18 Ocak akşamı yeni bölümü ile ATV'de ekrana geldi. Tıkla Bugünün Saraylısı dizisinin 10. bölümü izle...

Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle, Bugünün Saraylısı Yeni Bölümde Neler Oldu? (Bugünün Saraylısı 10. bölüm, 18 Ocak Cumartesi, ATV),

Bugünün Saraylısı dizisinin yeni bölümü 18 Ocak akşamı ATV'de yayınlandı. ATV'nin yeni ve ilgi çeken dizilerinden biri olan Bugünün Saraylısı, 10. bölümü ile kaldı yerden sürüyor. Bugünün Saraylısı dizisinin yeni bölümünde Ata, şok bir gerçeği öğreniyor. Bugünün Saraylısı 10. bölümde olanları merak ediyorsanız ipuçları Bugünün Saraylısı 10. bölüm fragmanı ve özetinde. Ayrıca diziyi internetten izlemek isteyenler "Bugünün Saraylısı Full İzle" linkinden faydalanabilirler.

Bugünün Saraylısı 10. Bölüm Özeti:
Bugünün Saraylısı 10. Bölüm'de Ata, Savaş'ın kendisine kurduğu tuzağı fark ederek Savaş ile yüzleştiğinde, Katipoğlu ailesini derinden sarsacak başka bir gerçek ile daha karşılaşır ve Atıf'ın tasarımları çaldığını öğrenir. Bu ihanetten en büyük payı Feride alır. Ayşen tüm samimiyeti ve saflığı ile hataları telafi etmeye çabalarken hem kendisini hem Ata'yı farkında olmadan büyük bir çıkmaza sürükler.

Süreyya'nın Fatih'e olan aşkı günden güne derinleşip kontrol edilemez bir noktaya gelir. Bugünün Saraylısı yeni bölümde Fatih bir yandan Süreyya ile uğraşırken diğer yandan kendi gerçekleriyle yüzleşmesinin zamanı geldiğini anlar. Artık ne Katipoğlu'nun ne de Ataman'ların ve ne de iki ailenin tam ortasında duran Fatih için hayat eskisi gibi olamayacaktır.

Bugünün Saraylısı Full İzle (10. bölüm full dizi izle)

Bugünün Saraylısı 10. bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 00:24:50. #1.11#