Son Dakika Haberleri: Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanları mazbatalarını aldı -

Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanları mazbatalarını aldı -

AK Parti'den Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Erkoç ile merkez ilçe belediye başkanları mazbatalarını aldı.

04.04.2014 15:49
AK Parti'den Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Erkoç ile merkez ilçe belediye başkanları mazbatalarını aldı.

Erkoç, AK Parti İl Başkan Metin Doğan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ile adliyeye gelerek, mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Safiye Bilge Pekgöz'den adı.

Milletin verdiği vekaleti en iyi şekilde koruyacaklarını belirten Erkoç, Kahramanmaraş'ı Türkiye'nin ilgiyle izlenen kenti haline getireceklerini ifade etti.

Kahramanmaraş'ın, kurtuluş mücadelesinin önemli bir şehri olduğunu vurgulayan Erkoç, "Kardeşlik hukuku içerisinde, omuz omuza vererek hizmet üreteceğiz. Hep beraber mutlu insanlarla güzel hizmetler yapacağız. Rabbime hamdolsun ki bu güzel şehrin asil insanlarına hizmet etme görevini nasip etti. Allah utandırmasın" dedi.

Erkoç, kendisini aday gösteren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da teşekkür etti.

Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek ile Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Okay da mazbatalarını aldı.

Erkoç, Mahçiçek ve Okay, adliye çıkışında belediye meclis üyeleri ve partililerle fotoğraf çektirdi.

Törenin ardından görevi Mustafa Poyraz'dan devralan Erkoç, tebrikleri kabul etti.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.03.2015 06:01:49. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkanları mazbatalarını aldı -
  [Hata Bildir]