10:3300
Son Dakika Haberleri: ÇALIKUŞU SON BÖLÜM FULL İZLE. ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM TAMAMI BURADA.

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM FULL İZLE. ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM TAMAMI BURADA.


Çalıkuşu 7. bölüm 12 Kasım akşamı izleyicilerle buluştu peki Çalıkuşu dizisi son bölümde Kamran kimi seçti? Neriman'ı mı Feride'yi mi? İşte Çalıkuşu 7. bölümü full izleme bağlantısı. Çalıkuşu izle... Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu 7.bölüm full.

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM FULL İZLE. ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM TAMAMI BURADA.,
Çalıkuşu dizisi için yeni bölüm 12 Kasım Salı akşamı yayınlandı. Kanal D'nin popüler dizisi Çalıkuşu'nun 7. bölümü Kamran'ın tercihine sahne oldu. Çalıkuşu son bölümde Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim yapma durumundadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdanı onu Neriman'a götürecek ya da cesareti Feride'nin aşkını haykıracaktır.

Çalıkuşu son bölümde Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese. Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran'ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım'ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

Çalıkuşu dizisini 12 Kasım Salı akşamı yayınlanan 7. bölümünü internetten izleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki "Çalıkuşu İzle" linkine tıklamanız yeterli. 

Çalıkuşu İzle (7. bölüm full dizi izle)  

 

Çalıkuşu Fragmanı (7. Bölüm – 1)
Çalıkuşu Fragmanı (7. Bölüm – 2):
Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 10:33:11. #1.11#