Son Dakika Haberleri: Zina İtirafı İlahiyatçıyı Çıldırttı

Zina İtirafı İlahiyatçıyı Çıldırttı

Nihat Hatipoğlu, zina itirafı yapan 3 çocuk annesinin aldatma itirafı üzerine sinirlerine hakim olamadı.

18.01.2013 12:20
Zina İtirafı İlahiyatçıyı Çıldırttı,
ATV'de yayınlanan "Nihat Hatipoğlu sorularınızı cevaplıyor" programına ismini vermek istemeyen bir izleyici telefonla katıldı.

Canlı yayına bağlanan 3 çocuk annesi kadın izleyici Hatipoğlu'na "Eşimi aldattım. Vicdan azabı çekiyorum. Evliliği bitirmeyi düşünüyorum. Ne yapmalıyım" diye bir soru yöneltti.

Hatipoğlu ise programa canlı olarak katılan ve itirafta bulunan kadına şöyle cevap verdi:

"Siz evli olmanıza rağmen böyle yanlış birşey yaptınız, vicdan azabı çekmen lazım tabi ki...

"YAZIKLAR OLSUN"

Evli kadının 'Sizinle düşüp kalkan bu ahlaksız evli midir? sorusuna evlidir yanıtı vermesi Hatipoğlu'nu iyice kızdırdı. Hatipoğlu canlı yayındaki kadına tepkisini "Yazıklar olsun ona da ve size de" sözleriyle gösterdi.

Yuvayı dağıtmak istemiyorum diyen kadına Hatipoğlu'nun cevabı ise yine çok sertti. Hatipoğlu, "Siz zaten yuvayı dağıtmışsınız zaten böyle şeyler yaparak zaten yuvayı dağıtmış oluyorsunuz" dedi.

Hatipoğlu Allah'ın en nefret ettiği günahın evlilerin zinası olduğunu hatırlatıp kadına tövbe etmesini ve kocasından boşanmasını tavsiye etti.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 17:12:48. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Zina İtirafı İlahiyatçıyı Çıldırttı
  [Hata Bildir]