Son Dakika Haberleri: Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket

Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket

Extreme tutkunu Hayko Cepkin, maceraperest Casıo G-Shock ile bir araya geliyor.

10.10.2013 11:46
Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket,

Dünyanın en iyi saat markalarından biri olan CASIO, dayanıklı ve dinamik özelliklerinin yanı sıra, müziğin enerjisini de içinde barındıran modeli 'G-SHOCK' için Türkiye'nin sıra dışı müzisyeni HAYKO CEPKİN ile bir araya geldi!

HAYKO CEPKİN, CASIO G-SHOCK RUHUNUN TEMSİLCİSİ OLDU!

Yurt dışında da Eminem, Kesha gibi başarılı ve sevilen ünlü isimlerle bir araya gelen CASIO G-SHOCK, 2013 yılı marka elçiliği için HAYKO CEPKİN ile anlaştı. CASIO G-SHOCK saatlerinin marka elçisi ve bu extreme ruhun temsilcisi olan HAYKO CEPKİN, yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye'de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiriyor.

CASIO G-SHOCK saatlerinin marka elçisi HAYKO CEPKİN'in de yer aldığı yeni bir ödüllü Facebook uygulaması tasarlandı. CASIO G-SHOCK, ödüllü Facebook uygulaması "Shock Team" için, http://on.fb.me/17jdGWU linkini takip edebilirsiniz.

CASIO G-SHOCK Saatleri'nin marka elçiliğini üstlenen HAYKO CEPKİN, önümüzdeki günlerde vereceği konserlerle gençleri yine kendisine hayran bırakacak…

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 05.05.2015 10:11:38. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Casıo G-Shock'dan Extreme Hareket
[Hata Bildir]