Son Dakika Haberleri: Çerkezköy'de Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarılıyor

Çerkezköy'de Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarılıyor

Akşam saatlerinde Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçelerinde etkili olan sağanak yağış ilçenin büyük bir kısmını sular altında bıraktı.

24.10.2012 08:48
Çerkezköy'de Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarılıyor,
Akşam saatlerinde Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçelerinde etkili olan sağanak yağış ilçenin büyük bir kısmını sular altında bıraktı. Evlerinde mahsur kalan vatandaşlar Zodyak botlarla kurtarılıyor.

Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde yağmaya başlayan sağanak yağışlar nedeniyle Çerkezköy Deresi taştı. İlçenin Gazi Mustafa Kemal ve Fatih mahallelerini su bastı. Su baskınları sonucu Çerkezköy Belediyesi dışında kalan bütün kamu kurumları sular altında kaldı. Birçok ev ve işyeri tamamen kullanılmaz hale geldi. Evlerinde mahsur kalan vatandaşlar Zodyak botlarla kurtarılıyor.

ÇİFTLİKLERİ SU BASTI

Öte yandan Ambardere mevkiindeki çiftlikleri su bastı. Vanlılar Çiftliği'nde 50'ye yakın vatandaşın mahsur kaldığı bildirildi. Sele kapılan çok sayıda hayvan ise telef oldu.

Çerkezköy Otagarı ve sanayi sitesi de sular altında kaldı.

24.10.2012 08: 22: 23

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 06:28:01. #.231#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Çerkezköy'de Mahsur Kalan Vatandaşlar Kurtarılıyor
[Hata Bildir]