16:5500
Son Dakika Haberleri: Cesur Hemşire İzle, Cesur Hemşire Son Bölüm İzle, Cesur Hemşire 4. Bölüm Full Video (ATV, 22 Aralık Pazar)

Cesur Hemşire İzle, Cesur Hemşire Son Bölüm İzle, Cesur Hemşire 4. Bölüm Full Video (ATV, 22 Aralık Pazar)


Cesur Hemşire son bölüm dün akşam ATV'de ekrana geldi. Cesur Hemşire, Cesur Hemşire son bölüm izle. Cesur Hemşire son bölümü kaçırdıysanız haberimizdeki link ile ATV'nin Cesur Hemşire dizi sayfasına erişebilirsiniz.

Cesur Hemşire İzle, Cesur Hemşire Son Bölüm İzle, Cesur Hemşire 4. Bölüm Full Video (ATV, 22 Aralık Pazar),

Cesur Hemşire yeni bir komik bölümle daha 23 Aralık Pazar akşamı izleyenlerin karşısındaydı. ATV'de yayınlanan Cesur Hemşire komedi dizisinin son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız Cesur Hemşire dizisinin internetten izlemek için aşağıdaki "Cesur Hemşire İzle" linkini ile ATV'nin dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz. ATV'de 22 Aralık Pazar akşamı Cesur Hemşire dizisinden sonra yayınlanan Tatar Ramazan dizisinin son bölüm videosuna şu link ile ulaşabilirsiniz: Tatar Ramazan 23. bölüm

Cesur Hemşire 4. Bölüm Özeti:
Kayınpederi Fethi'nin herkesten saklamak zorunda olduğu bebeğe Cesur bakmak zorunda kalınca işler karışır. Ceyda, bebeği fark eder ve bebeğin Cesur'un olduğunu sanır. Bu durumu kocasına bir türlü konduramayan Ceyda, bebeğin peşine düşer. Bütün ipuçları bebeğin babasının Cesur olduğunu gösteriyordur. İhaneti kendine yediremeyen Ceyda, ayrılma kararı alır. Bu arada Ceyda'nın hamile olduğunu zanneden ve kendini üçüncü çocuğa hazırlayan Cesur, Ceyda'nın bu kararıyla şoke olur.

Cesur Hemşire Full İzle (4. bölüm full dizi izle)

Cesur Hemşire 4. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
01.08.2014 16:55:51. #1.11#