Son Dakika Haberleri: CHP'de Burhan Cahit Bingöl Rüzgarı

CHP'de Burhan Cahit Bingöl Rüzgarı

CHP'deki değişim rüzgarında ismi ön plana çıkan Burhan Cahit Bingöl, anahtar listeyi deldi, herkese oy farkı attı.

22.07.2012 11:06
CHP'de Burhan Cahit Bingöl Rüzgarı,
CHP'de başlayan hızlı değişim rüzgarında ismi ön plana çıkan genç siyasetçilerden Burhan Cahit Bingöl, Gaziantep İl Kongresinde anahtar listeyi delerek kurultay delegesi olmasının ardından Ankara'da gerçekleşen 34. CHP Büyük Kongresinde de adından sıkça söz ettiren isim oldu.

CHP Parti Meclis adayı olarak kurultaydaki yarışta ilgi gören Burhan Cahit Bingöl, Gaziantep'ten parti meclisine aday olan diğer isimleri de geride bırakarak oy patlaması yaşadı. Geleceğin önemli siyasi isimleri arasında yer alacağı sinyalini veren Burhan Cahit Bingöl, 34. CHP kurultayında parti meclisine adaylığını koyan Celal Doğan, Mehmet Şeker ve diğer aday adaylarından da fazla oy olarak dikkatleri üzerinde topladı. Aldığı yüksek oyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Bingöl,Genel Merkez'in de ilgisini çekti. Genç siyasetçinin önümüzdeki dönemlerde CHP içerisinde daha etkin bir siyaset izlemesi bekleniyor.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 18:11:42. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: CHP'de Burhan Cahit Bingöl Rüzgarı
  [Hata Bildir]