Son Dakika Haberleri: CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tarhan Darıca Seçim Bürosu Açılışına Katıldı

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tarhan Darıca Seçim Bürosu Açılışına Katıldı

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, Darıca ilçesindeki CHP seçim bürosu açılışına katıldı.

01.06.2011 18:11
CHP Kocaeli Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, Darıca ilçesindeki CHP seçim bürosu açılışına katıldı.

Darıca Nenehatun Mahallesi'ndeki seçim bürosu açılışında konuşan Tarhan, insanların yoksulluk içinde olduğunu öne sürdü. Her gün sokaklarda yüzlerce insanla konuştuklarını, ev ev dolaşıp dert dinlediklerini ifade eden Tarhan,

"Bunu hissetmemek ve görmemek için başka gezegende yaşamak gerek" dedi.

Tarhan, hükümetin işsizliği ve yoksulluğu bitirmek yerine 'çılgın projeler' ürettiğini dile getirerek, şöyle devam etti:

"Sizlere soruyorum bu projelerin hangisinin işsizliğe, yoksulluğa faydası var? Bizim projelerimiz sizler için. Ekonominin olduğu, teknolojinin olduğu bir memleketimiz var. Ama baktığınızda bu gücü kullanamayan bir yönetim eksikliği var. Bunları yapmak ve üretmek için vizyon gerekli. Bu da ancak sosyal demokratlar ile olur. "

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı da eleştiren Tarhan, Başbakan'ın 'Bunlar bir kamyon bile kullanamazlar, kamyonu beşinci vitesten geri vitese takarlar' sözünü hatırlatarak, "Asıl Başbakan kamyonun bilyelerini dağıtmış, yalpalıyor. Bir sağa çatıyor bir sola çatıyor. Artık idare edemez konuma gelmiş, korkuyor, paniklemiş" diye konuştu.

Konuşmanın ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

- KOCAELİ

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 20.04.2015 00:02:58. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tarhan Darıca Seçim Bürosu Açılışına Katıldı
  [Hata Bildir]