Son Dakika Haberleri: CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı

CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun yanında saldırıya uğradı.

19.04.2013 13:05
CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı,
Kartal'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşen kreş açılışında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, İrfan Yücesoy adlı bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

SALDIRGAN ÇOCUKLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE YUMRUKLANDI

Açılış sırasında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'e bir kişi yumruklu saldırıda bulundu. Saldırı sonrası saldırgan, belediye başkanının çevresindeki kişiler tarafından dövüldü. Saldırgan çocukların gözleri önünde uzun süre yumrukların hedefi oldu. Saldırının ardından Selvi Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz bir kahveye geçerek burada çay içtiler. Öz, belediyede görevli fotoğrafçının çektiği resimlerden kendisine saldıran kişinin kim olduğuna baktı.

SALDIRGANI TANIMADI

Ardından gazetecilere açıklama yapan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, saldırganı tanımadığını belirterek "Fotoğrafta gördüğümüz kadarıyla tanımadığımız bir şahıs, olayın detaylarını arkadaşlarımız daha sonra çıkaracaklar, perde arkasında ne olduğunu bilemiyoruz. Halkın yanımızda olduğu bir yerde vurmada söz konusu olamaz, darbe almamızda söz konusu olamaz. Kartal'da korumayla dolaşan bir insan değilim. Bana zarar verecek insan her zaman her yerde istediği şeyi yapabilir. Bu hareket bu mutlu günümüze gölge düşürmek için yapılmıştır. Bunada kimsenin gücü yoktur." dedi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 10:15:42. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: CHP'li Başkan'a Yumruklu Saldırı
  [Hata Bildir]