Son Dakika Haberleri: Çılgın Dersane Filmi

Çılgın Dersane Filmi

Çılgın Dersane filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Çılgın Dersane filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

06.07.2011 15:42
Çılgın Dersane Filmi,
Hadi (Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem (Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem (Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Özlem sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

Yönetmen: Faruk Aksoy

Senaryo: İrfan Saruhan, Şafak Güçlü

Oyuncular: Mehmet Aslan, Seçkin Piriler, Ali Kırşan, Yağmur Atacan, Tuba Ünsal

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Çılgın Dersane

Yapımcı Firma: Aksoy Film

Yapım Yılı: 2007

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 100 dk.

Resmi Sitesi: http://www.cilgindersane.com/

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 26.01.2007

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 23:45:54. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Çılgın Dersane Filmi
  [Hata Bildir]