03:3500
Son Dakika Haberleri: Galip Derviş Son Bölüm İzle, Galip Derviş 32. Bölüm Full Video! (11 Ocak Cumartesi)

Galip Derviş Son Bölüm İzle, Galip Derviş 32. Bölüm Full Video! (11 Ocak Cumartesi)


Ekranların takıntılı dedektifi Galip Derviş yine zor bir cinayet vakasıyla karşı karşıya. Galip Derviş son bölüm izle. Galip Derviş son bölüm full videosuna haberimizden erişebilirsiniz.

Galip Derviş Son Bölüm İzle, Galip Derviş 32. Bölüm Full Video! (11 Ocak Cumartesi),

Galip Derviş son bölüm 11 Ocak Cumartesi akşamı 23.00'da Kanal D'de yayınlandı. Takıntılı dedektif Derviş yeni bir vaka ile karşı kaşıyaydı. Galip Derviş son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden seyretmek istiyorsanız Galip Derviş 32. bölümü internetten izlemek için haberin sonundaki "Galip Derviş İzle" linkini kullanabilirsiniz.

Galip Derviş 32. bölüm Özeti:
Galip Derviş yeni bölümde 70'li yaşlarında, hiçbir düşmanı olmayan ve torunuyla birlikte yaşayan bir kadın kaçırılır. Hukuk öğrencisi olan torunu Yeter Demir, ününü duyduğu Galip Derviş'e gider ve ondan ninesini kaçıranları bulmasını ister. Karşılığında ise, onun teşkilata geri dönmesini sağlayacak hukuksal bir çözüm göstermesi için Profesör Raif Puder ile konuşacağına söz verir. Çok geçmeden komik bir fidye karşılığı nine serbest bırakılır. İlk anda yaşlı kadın, 30 yıl kadar önce kurulmuş radikal bir grup tarafından kaçırılmış gibi görünse de, Derviş olayın arkasında başka bir iş olduğundan şüphelenir. Ninesine kavuşan Yeter Demir ise, Derviş'e verdiği sözü tutmak için harekete geçer. Galip Derviş teşkilata geri dönmesini sağlayacak bir sınava umudunu bağlarken, nineyi kaçıranların asıl amacını da ortaya çıkarmayı ihmal etmeyecektir.

Derviş Galip İzle (32. bölüm full dizi izle)

Galip Derviş 32. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 03:35:30. #1.11#