Son Dakika Haberleri: Diş Doktoru Çağdaş Kışlalıoğlu:

Diş Doktoru Çağdaş Kışlalıoğlu:

Ünlülerin Diş Doktoru Çağdaş Kışlaoğlu, da Vinci Tekniği Olarak da Bilinen "Hollywood Gülüşü" Modelinin Kadınları Daha Çekici Gösterdiğini Söyledi.

05.02.2008 12:47
Diş Doktoru Çağdaş Kışlalıoğlu:,
Ünlülerin diş doktoru Çağdaş Kışlaoğlu, Da Vinci tekniği olarak da bilinen "Hollywood gülüşü" modelinin kadınları daha çekici gösterdiğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta sonu Ajia Otel'de 31. yaş gününü, manken Ece Gürsel'in de katıldığı görkemli bir partiyle kutlayan Dr. Kışlaoğlu, Hollywood ünlülerinin diş şeklini Türkiye'ye getiren diş hekimi olarak biliniyor.

Seyfi Dursunoğlu, Ece Gürsel, Şenay Akay, Çağla Kubat ve Emel Acar gibi birçok ünlü isme mükemmel gülüş kazandıran Çağdaş Kışlaoğlu, hastalarında kullandığı "Hollywood gülüşü" modeli için "Hollywood gülüşü kadınları daha çekici, daha seksi gösteriyor" dedi.

Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, 31. yaş gününü kutladığı partide adeta hediye yağmuruna tutuldu. Doğum günü pastasını ünlü manken Ece Gürsel'le birlikte kesen Kışlaoğlu, partiye gelen konuklarının her biriyle ayrı ayrı ilgilendi.

(ÖK-ÖK-Y)

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 18:59:13. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Diş Doktoru Çağdaş Kışlalıoğlu:
  [Hata Bildir]