16:0000
Son Dakika Haberleri: Dizi İzle: ÇALIKUŞU SON BÖLÜM İZLE - Çalıkuşu 20. Bölüm Fragman Yayınlandı! - Çalıkuşu 19. Bölüm Full Vİdeo

Dizi İzle: ÇALIKUŞU SON BÖLÜM İZLE - Çalıkuşu 20. Bölüm Fragman Yayınlandı! - Çalıkuşu 19. Bölüm Full Vİdeo


Çalıkuşu 19. bölüm 11 Şubat'ta ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümde kaçırılan Feride kurtuldu. Çalıkuşu son bölüm full videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.Ayrıca Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı da haberimizdedir.

Dizi İzle: ÇALIKUŞU SON BÖLÜM İZLE - Çalıkuşu 20. Bölüm Fragman Yayınlandı! - Çalıkuşu 19. Bölüm Full Vİdeo,

Kanal D'de 11 Şubat'ta Çalıkuşu 19. bölüm ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümde Feride, Selim'in elinden kurtuluyor. Çalıkuşu Kanal D'de saat 22.00'da ekrana geldi. Çalıkuşu dizisinin son bölümünde olanları merak edenler için Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı ve Çalıkuşu 19. bölüm özeti aşağıdadır. Ek olarak Çalıkuşu 19. yeni bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de "Çalıkuşu Full İzle" linki de bulunmaktadır.

Çalıkuşu 19. Bölüm Özet:
Selim'den kurtulamayacağını anlayan Feride, hayatına son vermek üzereyken Kamran tarafından kurtarılır. Bu zor anların sonunda Selim kaçar. Kaçarken de yeni bir tuzak planlar.
Necmiye gebedir. Bu durumdan kurtulmak için Müjgan'dan yardım ister. Çalıkuşu son bölümde Kamran, yanına Yusuf'u alarak Selim'i aramaya başlar. Seyfettin Bey, oğlu için oldukça kaygılıdır.
Kötü günler konaktaki herkesi yıpratmıştır. Çalıkuşu 19. bölümde Kamran, hiç beklemeden Feride ile nişanlanmak ister. Besime Hanım, türlü kuşkularla gönülsüz davranır. Nişanın olacağı Neriman'ın da kulağına gider. Bir akşam, konağın kapısı, davetsiz misafirler tarafından ısrarla çalınır.

Çalıkuşu İzle (19. bölüm full dizi izle)

Çalıkuşu 20. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 16:00:38. #1.12#