09:4000
Son Dakika Haberleri: Dizi İzle: Kızılelma İzle, Kızıl Elma 5. Bölümde Hain Tuzağa Karşı Savaş! (TRT 12 Şubat 2014, Çarşamba)

Dizi İzle: Kızılelma İzle, Kızıl Elma 5. Bölümde Hain Tuzağa Karşı Savaş! (TRT 12 Şubat 2014, Çarşamba)


TRT'nin Milli İstibarat'ın heyecanlı dünyasını televizyon ekranına aktaran yeni dizisi Kızıl Elma dün akşam 5. bölümü ile devam etti. Kızılelma son bölüm full videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dizi İzle: Kızılelma İzle, Kızıl Elma 5. Bölümde Hain Tuzağa Karşı Savaş! (TRT 12 Şubat 2014, Çarşamba),

Türk istihbaratının nefesleri kesen dizisi Kızılelma 5. bölüm 12 Şubat Çarşamba akşamı TRT'de yayınlandı. Kızıl Elma dizisinin son bölümünde Milli İstihbarat Teşkilatı’na kurulan tuzağa karşı mücadele devam etti. Büyük bir tehlike kapıdaydı! Kzılelma dizisini internetten izlemek isterseniz haberimizdeki "Kızılelma Full Dizi İzle" linki ile tek parça Kızılelma 5. bölüm videosuna erişebilirsiniz.

Kızılelma 5. bölüm Özeti:
İstihbarat teşkilatına kurulan tuzağı bertaraf etmek için harekete geçen Murad Hasan ve Zeynep öldürüldüğü söylenen El Maruf’u sağ olarak Beyrut’tan alıp Türkiye’ye gelirken yolda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Zaman hızla ilerlerken Hasan, Velid’in rehin aldığı çocuklarını kurtarmak için ne yapacağını düşünmeye çalışır, köşeye sıkışmıştır. Ama hiç beklemedikleri bir müdahale olur ve yolda onları bekleyen diğer tehlikeye karşı amansız bir takip başlar.

Diğer yandan Teşkilatın İstanbul birimi, Kızılelma son bölümde Mcnamara’nın Türkiye’deki diğer faaliyetlerini araştırmak için teknik takip başlatır. Bu takiple Mcnamara ve temsil ettiği uluslararası gücün, Türkiye üzerinde çok tehlikeli bir hedefe doğru ilerlediği ortaya çıkar.

Kızılelma Full Dizi İzle (5. bölüm full dizi izle),

Kızılelma 5. Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 09:40:45. #1.12#