23:5400
Son Dakika Haberleri: Dizi İzle: Muhteşem Yüzyıl 126.Bölüm Star TV İzle

Dizi İzle: Muhteşem Yüzyıl 126.Bölüm Star TV İzle


Musta'nın idamı sonrası Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde taht savaşı iyice kızışıyor. Muhteşem Yüzyıl izle. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle.

Dizi İzle: Muhteşem Yüzyıl 126.Bölüm Star TV İzle,

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem ve Sultan Süleyman bir oğul daha kaybetmenin acısını çekerken Şehzade Selim ve Şehzade Beyazıt arasındaki taht kavgası iyice kızışıyor. Ölümcül sonuçları olacak bu rekabetten kim zaferle çıkacak? Muhteşem Yüzyıl dizisini bu akşam cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan izlemek isterseniz yayın saatinde "Canlı Muhteşem Yüzyıl İzle" ve dizinin yayın saatinden sonra da "Full Muhteşem Yüzyıl İzle" linklerini kullanabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde Hürrem, Cihangir’in ölümünün ardından kaderine sitem ederken, Süleyman çilehanede acısıyla başa çıkmaya çabalıyor. Çilehanedeki günlerini tamamlayan Süleyman, Mustafa’nın ölümüyle yüzleşmek için Amasya’ya gelir. Taşlıcalı’nın yazdığı mersiyeyi okuyan Süleyman’ın Taşlıcalı hakkında vereceği karar merak konusu olur.
Selim ve Bayezıt cenazede herkesin gözü önünde birbirine giriyor. Mustafa’nın ölümünün ardından saflar değişiyor. Hürrem’in canını yakmak isteyen Fatma, Selim’i desteklemeye karar veriyor. Bayezıt ve Huricihan’ın evliliğini öğrenen Selim ise Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde Nurbanu’nun yardımıyla kardeşine bir oyun oynuyor ve bu evliliği ifşa ediyor! Hürrem ise var gücüyle iki oğlu arasında sulh sağlamaya çalışır. Hürrem’in kendisinden desteğini çektiğini anlayan Selim, Bayezıt’a ölümcül bir tuzak kurar. Selim’in attığı adım ile iki kardeşin savaşı başlar...

Mihrünnisa ve Mahidevran, Hürrem’le yüzleşmek ve ondan hesap sormak için payitahta geliyor. Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde Nisa herkesin gözünün önünde Hürrem’i şok eden bir hamle yapıyor. Mahidevran evlat acısıyla Hürrem’in üstüne yürür. Bu arada atma ise Hürrem’in taht adayının Bayezıt olduğunu bildiğinden Selim’in yanına geçer.

Kara Ahmed’in gelişiyle itibarını iyice kaybeden Rüstem saraydan kovulur. Atmaca da Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde Rüstem’i öldürmek için harekete geçiyor. Atmaca’nın kendisine kurduğu tuzağı fark edemeyen Rüstem, sevdiği birinin ölümüne şahit olur ve Rüstem’in canından can kopar.

Canlı Muhteşem Yüzyıl İzle (126. bölüm Star canlı dizi izle, saat 20.00)

Full Muhteşem Yüzyıl İzle (126. bölüm full izle)

Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm Fragmanı:

Muhteşem Yüzyıl 125. bölüm Fragmanı 2:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 23:54:09. #1.12#