11:3700
Son Dakika Haberleri: Dizi İzle Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle - Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm İzle (Fox TV, 17 Kasım Pazar)

Dizi İzle Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle - Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm İzle (Fox TV, 17 Kasım Pazar)


Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm bu akşam Fox TV'de ekrana geliyor. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde kostümlü parti var ve Aylin kostümü ve dansı ile nefesleri kesecek. Sana Bir Sır Vereceğim canlı ve full dizi izleme linkleri ile Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanları ve özeti haberimizdedir. Sana Bir Sır Vereceğim canlı izle.

Dizi İzle Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle - Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm İzle (Fox TV, 17 Kasım Pazar),

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin bu akşam (17 Kasım Pazar) yayınlanacak 17. bölümünde Aylin kıskançlık krizine kapılıyor. Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölümde Duru ve Tilki'yi birlikte gören Aylin, Tilki'nin onu aldattığı kanısına varır. Tilki'nin yalan söylemesi üzerine de Duru'yla yüzleşmeye karar verir. Aylin'in Duru'dan aldığı cevap her şeyi daha da karmaşık bir hale getirir.

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde aile ekonomik olarak zor zamanlar geçirmektedir. Giderleri karşılamakta zorlanan Mehmet karısının yüzüğünü satmak zorunda kalır. Bunu öğrenen Esra, Mehmet'in yaşadığı bu zor durumu kendi lehine çevirmek için plan yapar. Büyük Abi'nin emriyle, Meltem ve Levent, parti hazırlıklarına başlar. Bu büyük planın parçası olan Savaş, Tilki'yle arasındaki buzları eritip, onu partiye gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Tilki gitmemekte kararlıdır. Aylin ise Tilki'yi kıskandırmak için partiye gidecektir. Buna rağmen Tilki'nin partiye gitmemesi Büyük Abi'nin planını zora sokacaktır.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 17. bölümünü bu akşam 19:30'da Fox Tv'de izleyebilirsiniz. Ayrıca Sana Bir Sır Vereceğim dizisini yayın saatinde aşağıdaki "Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle" ve yayın saatinden sonra "Sana Bir Sır Vereceğim Full İzle" linklerini kullanarak internetten izleyebilirsiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim Canlı İzle (17. Bölüm Fox TV canlı dizi izle saat 19.30)

Sana Bir Sır Vereceğim Full İzle (17. bölüm full dizi izle)

Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm Fragmanı:

Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm 2. Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.08.2014 11:37:03. #1.13#