Dünya Çapında Büyük İlgi Gören "The Blacklıst" Yeni Yılda D-Smart'ta - Son Dakika

Dünya Çapında Büyük İlgi Gören "The Blacklıst" Yeni Yılda D-Smart'ta

26.12.2013 11:42
Dünya Çapında Büyük İlgi Gören

2013-2014 sezonunun en hit dizilerinden biri olarak görülen "The Blacklist", 1 Ocak'dan itibaren D-Smart'ta!

2013-2014 sezonunun en hit dizilerinden biri olarak görülen "The Blacklist", 1 Ocak'dan itibaren D-Smart'ta! Eylül sonunda yayına başlar başlamaz dünya çapında büyük ilgi toplayan ve James Spader'in oynadığı The Blacklist, 1 Ocak Çarşamba günü saat 20.00'dan itibaren TV'de ilk kez ve sadece D-Smart 18. Kanal Dizismart Platin HD'de dizi severlerle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformu D-Smart, dünyanın en çok takip edilen dizilerini ekranlara getirmeye devam ediyor.

Amerika'nın yüksek rating oranına sahip olan dizisi The Blacklist, TV'de ilk kez ve sadece D-Smart'ta!

Amerika'da Eylül ayında yayına giren ve 2.nci haftada hedef kitlesinin %97'sine sahip olan dizi The Blacklist, D-Smart 18. Kanal Dizismart Platin HD'de yayınlanacak! Ek bölüm siparişi alarak şimdiden tüm sezonu garantileyen ve gösterime girdikten sonra Kanada, İngiltere, Avusturalya, Güney Kore gibi ülkelerde de büyük başarılar elde eden The Blacklist'in, Türkiye'de de aynı başarıyı yakalaması bekleniyor.

"The Blacklist" 1 Ocak Çarşamba 20.00 Dizismart Platin HD

"The Blacklist" Künye:

Yönetmen: Jace Alexander, Joe Carnahan
Senaryo: Jon Bokenkamp, Brandon Margolis, Brandon Sonnier
Oyuncular: Charles Baker, James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Ryan Eggold

Dünya Çapında Büyük İlgi Gören The Blacklıst Yeni Yılda D-Smart'ta

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dünya Çapında Büyük İlgi Gören 'The Blacklıst' Yeni Yılda D-Smart'ta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti