Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu? - Son Dakika

Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?

24.10.2020 14:38

Youtube'da yayın yapan Tekmoloji Film-Dizi kanalı, eleştirmenlerce 'dünyanın gelmiş geçmiş en kötü filmi' kabul edilen The Room filmini ve yaratım sürecini anlattı.

The Room filmi bir çok otoriteye göre dünyanın gelmiş geçmiş en kötü filmi. Hatta o kadar kötü ki ona "Kötü filmlerin Yurttaş Kane'i" deniyor. Ama 2003 yılında çekilen film, aradan geçen 17 seneye rağmen hala binlerce insan tarafından izleniyor, hem de defalarca... Üstelik filmi izleyenler arasında tanınmış komedyen, yazar, gazeteci ve çoğu yüksek eğitimli kişiler de var.

Youtube kanalı Tekmoloji, The Room filminin yaratım sürecini ele aldı. Keyifli videoda, filmin nasıl ortaya çıktığı ve "kötü" imajıyla bu popülerliği nasıl yakaladığı yer aldı.

Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu?

Son Dakika Kültür Sanat Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı sonrası oluşan kartpostallık manzara drone ile görüntülendi Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı Pompeo yeni istihbarat raporunu açıkladı, Vuhan'daki laboratuvarı işaret etti: Hayati bilgiler saklanıyor Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun evinden deste deste para çıktı Otomotiv devleri Fiat ve Peugeot resmen birleşti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver