Son Dakika Haberleri: Emniyet Müdürleri Kararnamesi

Emniyet Müdürleri Kararnamesi

(Anadolu Ajansı-Mehmet Fatih Aslan) Kararnameyle Adıyaman Emniyet Müdürlüğüne atanan Fikret Salmaner, törenle görevine başladı.

27.05.2013 11:58
Emniyet Müdürleri Kararnamesi,
(Anadolu Ajansı - Mehmet Fatih Aslan) Kararnameyle Adıyaman Emniyet Müdürlüğüne atanan Fikret Salmaner, törenle görevine başladı. Emniyet Müdürlüğü bahçesinde, tören mangasıyla karşılanan Salmaner, daha sonra müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle toplantı yaptı.

Salmaner, toplantıda, Adıyaman'da daha önce de görev yaptığını anımsatatak, kenti ve halkını iyi tanıdığını belirtti.

Adıyaman'ın "huzur şehri" olarak bilindiğini ifade eden Salmaner, "Bu huzur şehrinin huzuruna huzur katabilirsek, bir şeyler ekleyebilirsek ne mutlu bize. Adıyaman'da güzel gelişmeler olmuş. Yeni bir enerjiyle Adıyaman'a en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde hizmet edeceğiz. Odalarımızın ve gönüllerimizin kapısı her zaman vatandaşımıza açık olacak" dedi.

İnsan haklarının birinci öncelikleri olacağını ve bu hakları korumanın bilinciyle hareket edeceklerini vurgulayan Salmaner, kişisel duyguları geri planda bırakarak halk için çalışacaklarını kaydetti.

Salmaner, daha sonra şube müdürlerinden brifing aldı. - Adıyaman

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 14:37:54. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Emniyet Müdürleri Kararnamesi
  [Hata Bildir]