Son Dakika Haberleri: Emniyet Müdürleri Kararnamesi

Emniyet Müdürleri Kararnamesi

(Anadolu Ajansı-Mesut Tankulu) Bilecik (AA) – Kararnameyle Bilecik Emniyet Müdürlüğüne atanan Eyüp Özüdoğru, törenle görevine başladı.

27.05.2013 15:03
Emniyet Müdürleri Kararnamesi,
(Anadolu Ajansı - Mesut Tankulu) Bilecik (AA) – Kararnameyle Bilecik Emniyet Müdürlüğüne atanan Eyüp Özüdoğru, törenle görevine başladı.

Emniyet Müdürlüğü önünde, tören mangasıyla karşılanan Özüdoğru, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Bilecik'in emniyet teşkilatı açısından en güzel illerinden birisi olduğunu söyledi.

Kentin, güvenlik, asayiş ve terör yönünden sakin ve huzurlu şehirlerinden birisi olduğunun altını çizen Özüdoğru, şöyle konuştu:

"Teşkilatımızın kadrosu yeterli ve genç arkadaşlarımız görev yapıyor. Uzun yıllar halkımızın, Bilecik'in hizmetinde olacağız. Halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışan bir teşkilatız. 1989 yılından itibaren teşkilatın içerisindeyim. Uzun yıllar beraber çalıştığım İstanbul Valisi Hüseyin Çapkın'ın basınla olan ilişkileri çok farklıydı. Kendisinden öğrendiğim basınla olan ilişkilerini sizlerle devam ettireceğim. Hizmet binası yönünden çalışmalarımız olacak ama öncelikle halkımızla olan diyalogumuzu hiçbir zaman arka planda tutmayacağız, ön planda tutacağız. Bize ulaşmak çok zor olmayacak. Halkımızın her zaman hizmetindeyiz."

Özüdoğru, daha sonra müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle toplantı yaptı.

1965 yılında Çorum'un Dodurga ilçesinde dünyaya gelen Özüdoğru, evli ve 4 çocuk babası.

Yaş haddinden 7 Ocakta emekliye ayrılan İl Emniyet Müdürü Emir Gökpınar'ın yerine Emniyet Müdürleri Kararnamesine kadar Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Topçu, vekalet ediyordu. - Bilecik

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 20:04:12. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Emniyet Müdürleri Kararnamesi
  [Hata Bildir]