En Fazla Oynanan Oyun Futbol ! - Son Dakika

En Fazla Oynanan Oyun Futbol !

04.10.2013 00:14
En Fazla Oynanan Oyun Futbol !, System.String[]

En çok oynanan oyunlar hangileri diye sorulduğunda tabiki futbol oyunları ilk göze batanlar. Bir istatistik raporunun detay ve ayrıntılarını açıklıyoruz.

En çok oynanan oyunlar hangileri diye sorulduğunda tabiki futbol oyunları ilk göze batanlar. Bir istatistik raporunun detay ve ayrıntılarını açıklıyoruz.

TTNET Playstore yapmış olduğu bir araştırmayı açıkladı. Yapılan açıklamaya göre en çok oynanan oyun türlerinin futbol olduğu belirlendi.

En çok hangi oyunun oynandığı gösteren listede ilk başlarda futbol oyunu yer alırken onlar daha sonra aksiyon ve macera oyunları takip etti.

Şimdi en fazla oynanan oyunlara dair yapılan listeyi yayınlayacağız:

1. FIFA 14

2. Football Manager 2014

3. Total War: Rome II

4. “Payday 2

5. Mortal Kombat Komplete Edition

6. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

7. Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist

8. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

9. Rayman Legends

10. Ducktales: Remastered

Bu yapılan liste Eylül ayına dair sonuçlardı.

En Fazla Oynanan Oyun Futbol !

Kaynak: Star

Son Dakika Teknoloji En Fazla Oynanan Oyun Futbol ! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti