Son Dakika Haberleri: Ergin Ataman: Bana Sövmelerinin Nedeni Basındır

Ergin Ataman: Bana Sövmelerinin Nedeni Basındır

2 ay önce

Beşiktaş Sompo Japan maçında kötü tezahüratlara maruz kalan Galatasaray Odeabank antrenörü Ergin Ataman, "Bunun sebebi basındır. Sizler kaostan besleniyorsunuz." dedi.

Beşiktaş Sompo Japan'a deplasmanda 90-84 mağlup olan  Galatasaray Odeabank'ta başantrenör  Ergin Ataman, mağlubiyeti rakibin attığı 30 faul atışına bağlayarak, "Hakemler saha avantajını ev sahibi takıma verince, sonuç istediğimiz gibi olmadı" dedi.

"RAKİP 30 FAUL ATIŞI KULLANDI"

Karşılaşmanın ilk periyodunda istedikleri oyunu oynayamadıklarını söyleyen  Galatasaray Odeabank başantrenörü  Ergin Ataman, "Yumuşak başladık ve 28 sayı yedik. Bir türlü normal oyunumuzu oynayamadık. 15, 16 sayı geriye düştükten sonra sertleştik ve oyunu dengeledik. Diğer 3 periyotta daha üstün olduğumuzu söyleyebilirim. Son periyotta McCollum'un iki 3'lük atışı girmeyince, oyunu dengeleyemedik. Sonuçta kaybettik. Tabii diğer bir hususta burada, baktığımız zaman biz daha fazla 2'lik sayı atmışız. 3'lük sayısı aynı ama ev sahibi takım 30 tane faul atmış. 26 Euroleague maçı oynadık ama 30 faul atışına maruz kaldığımızı düşünmüyorum. Hakemler de saha avantajını tamamen ev sahibi takım lehine verince, sonuç istediğimiz gibi olmadı" ifadelerini kullandı.

"BUNUN SEBEBİ BASINDIR"

Beşiktaş taraftarlarının kendisine gösterdiği tepkinin sebebinin basın olduğunu söyleyen  Ergin Ataman, "Ben bu taraftara ne yaptım da bana böyle söylüyorlar. Bunun sebebi basındır. Sizler kaostan besleniyorsunuz. 5 sene önce 3 kupa kazanmışım ben burada. Bu taraftarların böyle yapmasının sebebi sizlerin bu tutumudur" diyerek basın toplantısını tamamladı.

Ajdar, Canlı Yayına Konuk Olması İçin 300 Bin Euro Talep Etti Dünya Nükleer Saldırı Beklerken Kuzey Kore Lideri Domuz Çiftliği Gezdi
İstanbul'da Taksilerdeki Taksimetrelerin Neredeyse Tamamındaki Mühürler Geçersiz

1