Son Dakika Haberleri: Ersun Yanal ve Aykut Demir Alacaklarını Peşin İstiyor

Ersun Yanal ve Aykut Demir Alacaklarını Peşin İstiyor

5 gün önce

Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, 10 milyon TL'lik tazminatını peşin istedi, "Yapılandırma yapmayacağım. Bu parayı bana ödemek zorundasınız." dedi.

Trabzonspor'da kesinleşmiş mahkeme cezalarını ödemek için son gün bugün.... Ancak Ağaoğlu ve ekibinin işi oldukça zor.

Taksitletlendirme talebine olumsuz yanıt veren Özer Hurmacı'nın 5 milyon 351 bin TL'lik alacağını önceki gün tek seferde ödemek zorunda kalan yönetim, faizlerle birlikte 9 milyon TL'lik alacağı bulunan Aykut Demir ve 10 milyon TL'lik tazminatı olan Ersun Yanal'dan da olumsuz yanıt aldı. İki ismin de "Yapılandırma yapmayacağım. Son güne kadar bana bu parayı ödemek zorundasınız" dediği öğrenildi.

YABANCILAR "FEDA" DEDİ

Bu cevap karşısında büyük şok yaşayan Trabzonsporlu yetkililer, iki isme toplamda ödenecek 19 milyon TL için harekete geçti. Karadeniz ekibinin, bu rakamı bugün içerisinde iki ismin hesabına yatırması bekleniyor.

Bordo-Mavili futbolseverler ise yabancı futbolcular fedakarlık yaparken, Türk isimlerin bu taksitlendirmeyi bile kabul etmemesine büyük tepki gösteriyor.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR (30)
  • vatandaş değil ALUCRALI: ben doğuştan trabzonluyum, hani derlerya damarımı kessen bordo mavi akar kanım diye, işte o cinsten. Ersun Yanalı bitim kadar sevmem, ama adam haklı. bir kuruş bırakırsa adam değil. Onu hoca diye takımın başına getirenler ödesinler o parayı. kimse kusura bakmasın ersun hoca haklı. . . . Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Rahip Brunson'un Ev Hapsine Yapılan İtiraz Reddedildi! Trabzonspor Doktorları, Burak Yılmaz İçin Seferber Oldu

Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer İstifa Etti Atletico Madrid, Uzatmalarda Bulduğu Gollerle Süper Kupa'nın Sahibi Oldu