Son Dakika Haberleri: Fatsa'da Sel

Fatsa'da Sel

Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış nedeniyle Elekçi Irmağı kenarında bulunan ev ve işyerleri sular altında kaldı.

18.06.2013 14:40
Fatsa'da Sel,
Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış nedeniyle Elekçi Irmağı kenarında bulunan ev ve işyerleri sular altında kaldı. Bir otomobil sel sularına kapıldı. Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde dün gece boyunca yağan sağanak yağış özellikle yüksek kesimlerde etkili oldu. Kumru-Korgan ilçe yolu HES inşaatı yanında Ahmet Taş'a ait bir otomobil sel sularına kapılarak kayboldu. Sürücü Taş, araçtan son anda atlayarak kurtuldu. Fatsa İlçesi Elekçi Irmağı'nda oluşan aşırı sel suları Salihli Köyü yakınlarındaki bir ağaç köprüyü yıkarak kullanılamaz hale getirdi. Irmak kenarındaki bazı ev ve işyerleri su altına kaldı. Diğer yandan Fatsa ilçe merkezinde bodrum katta bulunan bazı evleri de su bastı. Belediye ekipleri gece boyunca su baskınından etkilenenlerin yardımına koştu.

Emniyet ekipleri de her ihbar aldıkları yere giderek buralardakilerin mağdur olmamaları konusunda çaba harcadı. Fatsa ilçe merkezinde yağış dururken, yüksek kesimlerde yağmurun devam ettiği belirtildi

Ordu'nun Aybastı ilçesi'nde etkili olan sağnak yağış sele neden oldu. Yollar sualtında kaldı.Birçok ev ve işyerini su bastı. Vatandaşlar ve belediye ekipleri sel sularını güçlükle tahliye etti.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 11:51:27. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Fatsa'da Sel
[Hata Bildir]