Son Dakika Haberleri: Fırıldak Ailesi'nin Oyunu "Koş Sabri Koş" Çıktı

Fırıldak Ailesi'nin Oyunu "Koş Sabri Koş" Çıktı

4 yıl önce

Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli komedi ve animasyon çizgi dizisi Fırıldak Ailesi oyun oldu.

Fırıldak Ailesi'nin Oyunu

Ünlü animasyon dizisi  Fırıldak Ailesi'nin akıllı telefonlar için tasarlanan 'Koş Sabri Koş' isimli mobil oyunu görücüye çıktı. Oyunseverlerin beğenisine sunulan Koş Sabri Koş, bir haftada binlerce kullanıcı tarafından indirildi.

Oyun ana karakter Sabri'nin, Dürdane'nin yıllardır yastık altında biriktirdiği altınların peşine düşmesiyle başlıyor. Koş Sabri Koş da ailenin miniği Tosun, Sabri'nin yardımına koşarken, Gültekin ve Orhan ise Sabri'nin oyunu bitirmesine engel olmaya çalışıyor. Oyunda başarılı olup seviye atladıkça, "Bunu Yazan Tosun", "Merdanesi Dım Dım Yar", "Orhantır Strike", "Aceminatör", "Ustalatör" ve "Orhankaya Vadisi" isimli rozetleri kazanabiliyorsunuz.  Fırıldak Ailesi'nin yapımcısı VarolYaşaroğlu, ilk olarak akıllı telefonlar için tasarlanan oyunun, önümüzdeki günlerde iOS ve  Facebook üzerinden de oynanabileceğinin müjdesini veriyor.

Fırıldak Ailesi'ni konu alan ve dizinin renkli karakterlerinin yer aldığı eğlenceli oyun Android cihazlar için  Google Play Store'da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Survivor Adasında Doğanın Dengesi Değişti! Yarışmacılar Zorda Adil Gür'den Çarpıcı Referandum Tespiti: Erdoğan İçin 'Evet' Diyenlerin Oranı Artıyor
Mardin'de PKK'nın İnfaz Listesi Bulundu! Listede Hisarcıklıoğlu, Miroğlu ve Metiner Var

1