Son Dakika Haberleri: Fırıldak Ailesi'nin Oyunu "Koş Sabri Koş" Çıktı

Fırıldak Ailesi'nin Oyunu "Koş Sabri Koş" Çıktı

Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli komedi ve animasyon çizgi dizisi Fırıldak Ailesi oyun oldu.

07.01.2014 16:29
Fırıldak Ailesi'nin Oyunu 'Koş Sabri Koş' Çıktı,

Ünlü animasyon dizisi Fırıldak Ailesi'nin akıllı telefonlar için tasarlanan 'Koş Sabri Koş' isimli mobil oyunu görücüye çıktı. Oyunseverlerin beğenisine sunulan Koş Sabri Koş, bir haftada binlerce kullanıcı tarafından indirildi.

Oyun ana karakter Sabri'nin, Dürdane'nin yıllardır yastık altında biriktirdiği altınların peşine düşmesiyle başlıyor. Koş Sabri Koş da ailenin miniği Tosun, Sabri'nin yardımına koşarken, Gültekin ve Orhan ise Sabri'nin oyunu bitirmesine engel olmaya çalışıyor. Oyunda başarılı olup seviye atladıkça, "Bunu Yazan Tosun", "Merdanesi Dım Dım Yar", "Orhantır Strike", "Aceminatör", "Ustalatör" ve "Orhankaya Vadisi" isimli rozetleri kazanabiliyorsunuz. Fırıldak Ailesi'nin yapımcısı VarolYaşaroğlu, ilk olarak akıllı telefonlar için tasarlanan oyunun, önümüzdeki günlerde iOS ve Facebook üzerinden de oynanabileceğinin müjdesini veriyor.

Fırıldak Ailesi'ni konu alan ve dizinin renkli karakterlerinin yer aldığı eğlenceli oyun Android cihazlar için Google Play Store'da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 08:36:36. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Fırıldak Ailesi'nin Oyunu "Koş Sabri Koş" Çıktı
[Hata Bildir]