Son Dakika Haberleri: Spor Toto 3. Ligde 14. Hafta Maçları Oynanacak

Spor Toto 3. Ligde 14. Hafta Maçları Oynanacak

Spor Toto 3. Lig, 1, 2 ve 3. gruplarda 14. hafta maçlarının programı belli oldu.

3 yıl önce
Spor Toto 3. Ligde 14. Hafta Maçları Oynanacak, System.String[]

Spor Toto 3. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol  Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 14. hafta maçlarının programı şöyle:

 

- 1. Grup

 

24 Kasım Pazar:

13.30 Siirtspor-Payas Belediyespor 1975 ( Siirt  Atatürk)

13.30  Sivas Dört Eylül Belediyespor-Bergama Belediyespor ( Sivas  Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Belediye Bingölspor-Yeşil  BursaBingöl Şehir)

13.30 Ankara Demirspor-Silivrispor (Cebeci İnönü)

13.30 Ümraniyespor-Adıyamanspor (Ümraniye Belediye İlçe)

13.30 Adliyespor-Trabzon  Akçaabat  Futbol Kulübü ( Yenimahalle  Hasan Doğan)

13.30  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Tekirova Belediyespor ( Hanefi Mahçiçek)

13.30 Kızılcabölükspor-Localtime  Fatih KaragümrükTavas İlçe)

13.30 Beylerbeyi-Derince Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

 

2. Grup

 

24 Kasım Pazar:

13.30 Orhangazispor-Sancaktape Belediyespor ( Orhangazi İlçe)

13.30  Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe ( Kazım Karabekir)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Bursa Nilüferspor (Aksaray  Atatürk)

13.30 Elazığ Belediyespor-Ünyespor (Doğukent)

13.30 Maltepespor-Sakaryaspor ( Maltepe  Hasan Polat)

13.30  Darıca Gençlerbirliği-Balçova Belediyespor ( Darıca İlçe)

13.30 Çıksalınspor-Batman Petrolspor (Vefa)

13.30  Manavgat Evrensekispor-Çorum Beediyespor ( Evrenseki)

13.30 Düzyurtspor-Elibol Sandıklıspor (Yavuz Selim)

 

3. Grup

 

Yarın:

13.30 Şekerspor-Kayseri Şekerspor (Bağlum Belediye)

24 Kasım Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Yeni  Diyarbakırspor (Tuzla Belediye)

13.30 Menemen Belediyespor-Keçiörengücü (Menemen)

13.30 Kırıkhanspor-1930 Bafraspor ( Kırıkhan İlçe)

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Anadolu  Üsküdar 1908 ( Yozgat Şehir)

13.30 Gölcükspor-Denizli  Büyükşehir BelediyesporGölcük)

13.30  Erzincan Refahiyespor-Kocaelispor ( Erzincan 13 Şubat)

13.30 İstanbulspor-Belediye Vanspor ( Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Arsinspor-Ayvalıkgücü Belediyespor - İstanbul


YORUMLAR