01:3000
Son Dakika Haberleri: GALATASARAY 1 CHELSEA 1 MAÇ ÖZETİ İZLE / ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇ ÖZETLERİ

GALATASARAY 1 CHELSEA 1 MAÇ ÖZETİ İZLE / ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇ ÖZETLERİ


Galatasaray 1 Chelsea 1-Maç özeti ve Şampiyonlar Ligi maç özetlerini izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz. Galatasaray Chelsea ve Şampiyonlar Ligi maç özetlerini izleyebilmek için ilgili linklere tıklamanız yeterli.

GALATASARAY 1 CHELSEA 1 MAÇ ÖZETİ İZLE / ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇ ÖZETLERİ,

Galatasaray 1 Chelsea 1 maç özeti ve Şampiyonlar Ligi maç özetlerini izlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz. Galatasaray Chelsea ve Şampiyonlar Ligi maç özetlerini izleyebilmek için ilgili linklere tıklamanız yeterli.

Şampiyonlar Ligi Maç özetleri izle. Şampiyonlar Ligi Galatasaray FC Chelsea maç özeti izle. Galatasaray FC Chelsea maç özeti izle. Galatasaray FC Chelsea maçı golleri izle. Galatasaray FC Chelsea maçı geniş özeti izle. Galatasaray FC Chelsea maçı tartışmalı pozisyonları izle. Galatasaray FC Chelsea maçı geniş özet görüntüleri ve Galatasaray FC Chelsea maçı gollerini izleyebileceğiniz ve bu başlıklar adı altında aradığınız haberlerin detayları.

Galatasaray Chelsea maçı tatsız başladı. Arena'da ateşli Galatasaray taraftarı temsilcimiz Galatasaray'dan gol beklerken ilk gol İngiliz temsilcisi Chelsea'dan geldi. Galatasaray atağında Eboue yarı alanda topu kaptırdı ve Chelsea kontra atağa çıktı. Schürrle'nin pasında ceza alanında topu alan Azpilicueta pasını Torres'e verdi ve Torres de topu boş kaleye gönderdi. (0-1) Karşılaşmada başka gol olmayınca Galatasaray Chelsea maçının ilk yarısı 1-0 Chelsea'nin üstünlüğü ile sona erdi.

Şampiyonlar Ligi Maç özetleri izle - Galatasaray FC Chelsea maçı ve Şampiyonlar Ligi'nde oynanan tüm maçların özet görüntüleri. Temsilcimiz Galatasaray Şampiyonlar Ligi ikinci turunda ilk maçına çıktı. Chelsea ile Türk Telekom Arena'da kendi seyircisi önünde karşı karşıya gelen Mancini'nin öğrencileri, İngiltere'de oynanacak maç öncesi avantaj aradı. Galatasaray'da Aydın Yılmaz ve Eray İşcan dışında eksik olmazken, İsmi Avrupa listesine dahil edilmeyen Veysel Sarı'da Galatasaray Chelsea maçında kadroda yoktu.

Chelsea ekibinde ise devre arasında transfer edilen Matic ve Salah statü gereği Galatasaray Chelsea maçında takımdaki yerlerini alamadı. Galatasaray Chelsea maçını İspanya Futbol Federasyon'undan Carlos Velasco Carballo yönetti. Galatasaray Chelsea maçının özetini ve Galatasaray Chelsea maçının gollerini izlemek için ilgili video bağlantılarını haberimizde bulabilirsiniz.

26.02.2014 -Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri ve Galatasaray Chelsea Maç Özeti İzlemek için linke tıklayınız

Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri izle

Galatasaray Chelsea Maç Özeti İzle

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 01:30:33. #1.13#