Son Dakika Haberleri: Gaziantep Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi, ÖSS'de 3 İl Birincisi Çıkardı

Gaziantep Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi, ÖSS'de 3 İl Birincisi Çıkardı

Gaziantep'te İlk Mezunlarını Veren Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi, Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) Elde Ettiği Derecelerde Önemli Bir Başarı Sağladı.

17.07.2009 11:45
Gaziantep'te ilk mezunlarını veren Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi, Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) elde ettiği derecelerde önemli bir başarı sağladı.

Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerinden Levent Şimşek Sözel 1 Türkiye 38.si ve Gaziantep 1.si, İbrahim Tatar Sayısal 2 Türkiye 130.su ve Gaziantep 1.si, Müslüm İsot Yabancı Dil Sınavı (YDS) Türkiye 113.sü ve Gaziantep 1.si, Ummuhan Aslan YDS Türkiye 175.si ve Gaziantep 2.si ve İbrahim Geysoğlu YDS Türkiye 350.si ve Gaziantep 3.sü oldu. Ayrıca dil sınıfının bütün öğrencileri Türkiye'de ilk 800 öğrenci arasına girerek önemli bir başarıya imza attı.

Başarılarından ötürü tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilerini kutlayan Okul Müdürü Ahmet Tunç, başarılarının bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Tunç, "Öğrencilerimiz, Gaziantep'in eğitimdeki yüz akları olmuştur" dedi.

(CİHAN)

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 07:17:38. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Gaziantep Abdulkadir Konukoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi, ÖSS'de 3 İl Birincisi Çıkardı
  [Hata Bildir]