Son Dakika Haberleri: Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu

Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu

Şehitkamil Belediyesi'nin ilçe genelinde açmış olduğu spor merkezlerine olan ilgi her geçen gün artıyor.7 farklı tesiste uzman eğitmenler eşliğinde step–aerobik, pilates, fitness eğitimi alan bayanlar verilen hizmetten oldukça memnun kalıyorlar.

14.11.2011 16:30
Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu,
Şehitkamil Belediyesi'nin ilçe genelinde açmış olduğu spor merkezlerine olan ilgi her geçen gün artıyor.

7 farklı tesiste uzman eğitmenler eşliğinde step–aerobik, pilates, fitness eğitimi alan bayanlar verilen hizmetten oldukça memnun kalıyorlar.

Şehitkamil Belediyesi topluma spor alışkanlıklarını kazandırmak ve 7'den 70 herkese spor yaptırabilmek adına hizmete açtığı bayan spor merkezlerinde kış aylarının başlaması ile birlikte büyük bir yoğunluk yaşanıyor.

7 farklı tesiste 600'ün üzerinde kişinin eğitim aldığı bayan spor merkezlerinde sportif eğitimin yanı sıra kursiyerlere düzenli beslenme, genel sağlık konuları hakkında da bilgiler veriliyor.

Bayan spor merkezlerinin son dönem kayıtlarında büyük bir ilgi yaşandığını ayrıca seanslarda katılımın en yüksek olduğu dönemi yaşadıklarını değinen Şehitkamil Belediyespor kulüp koordinatörü Metin Alati; "Çalışan bayanlara yönelik akşam seanslarımız açıldı. Böylelikle toplumun tüm kesimine sağlıklı ve modern tesislerimizde, konularında profesyonel antrenörler eşliğinde spor yaparak sağlıklı kalma imkanı sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bayan arkadaşlarımızı Atatürk Spor ve Kültür Merkezi, Hanımlar Lokali, Bülbülzade Sosyal Tesisi, İbrahimli Bayan Spor Merkezi, Gazikent Sosyal Tesisi, Başak Konutları Sosyal Tesisi ve Aydıntepe Sosyal Tesisindeki görevli arkadaşlarla görüşmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekmektedir" bilgisini verdi.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 02:33:58. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu
  [Hata Bildir]