Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada - Son Dakika

Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada

23.10.2020 16:47

Denizli'de, daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız arasında tekme ve yumruklu kavga çıktı. Kavga, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Denizli'de 2 genç kızın arasında tekme ve yumruklu kavga çıktı. Bir erkeğin araya girip, ayırmaya çalıştığı kavga çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

KIZLAR KAVGA EDERKEN, ARALARINDAKİ ERKEK AYIRMAYA ÇALIŞTI

Olay, 21 Ekim'de öğle saatlerinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda meydana geldi. Bulvardaki banka şubesinin ATM'si önünde karşılaşan 2 kız arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa süre içinde büyüyerek kavgaya dönüştü. Kızlar tekmeli yumruklu kavga ederken, aralarındaki erkek ise onları ayırmaya çalıştı.

Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada

KAMERAYA SANİYE SANİYE YANSIDI

Kavga, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Vatandaşların şaşkınlıkla izlediği kavgaya, polis ekipleri müdahale edip, sonlandırdı. Kavganın daha önce aynı erkekle sevgili olan 2 kız arasında çıktığı iddia edildi.

Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Celil Nalçakan, oyunculuk performansıyla Kırmızı Oda dizisine damga vurdu Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi