Son Dakika Haberleri: Gli Müessesesi'ne İşçi Alımı

Gli Müessesesi'ne İşçi Alımı

Garp Linyitleri İşletmesi (GLİ) Müessesesi'ne, eski hükümlüler arasından alınacak 5 işçi için mülakat sınavı, 3 Ocak 2013'te yapılacak.

25.12.2012 15:06
Garp Linyitleri İşletmesi (GLİ) Müessesesi'ne, eski hükümlüler arasından alınacak 5 işçi için mülakat sınavı, 3 Ocak 2013'te yapılacak.

Müessese Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 5 kişilik manevracı ve harmancı diye bilinen meydancı kadrosuna, eski hükümlüler arasından Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü'nce bildirilen adayların adreslerine mülakat sınavı gün, saat ve yeri, iadeli taahhütlü postayla tebliğ edildi.

Mülakat sınavı, 3 Ocak 2013'te saat 09.00'dan itibaren GLİ Müessesesi Tunçbilek Üretim Sahası 1 Numaralı Yazıhane binasında gerçekleştirilecek.

Sınava katılacak kişilerin, 28 Aralık günü mesai bitimine kadar yazıhane binasındaki Personel Birimine, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, askerlik ilişiksizlik belgesinin aslı, lise veya dengi okuldan alınan diplomanın aslı veya noter tasdikli sureti ve fotokopisi, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuç belgesi ve eski hükümlü olduğuna dair belgeyi teslim etmesi gerekiyor.

Muhabir: Selma Kocabaş / Sedat Gök

Yayıncı: Mürsel Çetin - KÜTAHYA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 22:07:25. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Gli Müessesesi'ne İşçi Alımı
  [Hata Bildir]