Son Dakika Haberleri: Göle Giren Üç Kişi Boğularak Öldü

Göle Giren Üç Kişi Boğularak Öldü

Ankara'da sıcaklardan bunalan beş kişinin serinlemek için girdikleri gölet sonları oldu.

27.07.2012 22:28
Göle Giren Üç Kişi Boğularak Öldü,
Ankara'nın Elmadağ ilçesinde sıcaklardan bunalan beş kişinin serinlemek için girdikleri gölette üç kişi boğularak hayatını kaybetti.

0Elmadağ ilçesi, Üç evler mahallesinde bulunan eski bir taş ocağında oluşan göle giren Mehmet Yıldırım, Oğuzhan Yıldırım ve Ömer Yıldırım boğularak hayatlarını kaybetti. Elde edilen bilgilere göre, ilk olarak serinlemek için suya giren bir kişi gölün dibinde oluşan çamura saplanarak diğer arkadaşlarından yardım istedi.

Çamura saplanan arkadaşlarına yardıma giden iki kişi de gölün dibindeki çamura saplanarak gölden çıkamadı. Bunu üzerine gölde arkadaşlarının çamura saplandığını gören iki kişi, koşarak yardım çağırdı. Olay yerine ilk olarak polis ekipleri ulaştı. Yüzme bilen polis memurları göl içinde çırpınan kişilere yardım etmeye çalıştı, fakat başarılı olamadı. Bunun üzerine olay yerine çağrılan arama kurtarma ekipleri üç cansız bedeni sırasıyla çıkarttı.

Olayın duyulmasının ardından ölen kişilerin yakınları sinir krizleri geçirdi. Sinir krizi geçiren bir vatandaşı polis memuru elinden tutarak sakinleştirmeye çalıştı.

Ölenlerden Oğuzhan Yıldırım ve Ömer Yıldırım kardeş oldukları, Mehmet Yıldırım'ın ise Amcalarının oğlu olduğu bildirildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 20.04.2015 00:01:42. #.233#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Göle Giren Üç Kişi Boğularak Öldü
  [Hata Bildir]