Son Dakika Haberleri: Görele İzcileri 50 Adet Ihlamur Fidanı Dikti

Görele İzcileri 50 Adet Ihlamur Fidanı Dikti

4 yıl önce

Görele Hasan Ali Yücel İlkokulu İzci Gurubu, Müsamettin Dalgıç önderliğinde, ilçenin Yeşiltepe Mahallesi'nde bulunan hatıra ormanına 50 adet ıhlamur fidanı dikti.

Görele İzcileri 50 Adet Ihlamur Fidanı Dikti, System.String[]
Görele  Hasan Ali Yücel İlkokulu İzci Gurubu, Müsamettin Dalgıç önderliğinde, ilçenin  Yeşiltepe Mahallesi'nde bulunan hatıra ormanına 50 adet ıhlamur fidanı dikti.Grup lideri Dalgıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu tür etkinliklerin daha yeşil bir çevrede yaşamayı ve yeşil alanları korumak için yapıldığını söyledi.Amaçlarının ağaç sevgisini yerleştirmek, ağacın önemini herkese anlatmak olduğunu belirten Dalgıç, "Ağaç sevgisini bütün zihniyetlere yerleştirmeli, ağacın önemini ise herkese anlatmalıyız. Ağaçlar olmazsa orman olmaz.  Türkiye çöl olur. Bizler de bu anlamda izciler olarak 50 adet ıhlamur fidanını toprakla buluşturduk. Ihlamur C vitamini deposudur. Bugün yarın bu ağaçların büyümesiyle herkes bu ağaçlardan faydalanıp, ıhlamurun nefis kokusuyla buluşacaktır" dedi.İzciler, 50 adet ıhlamur fidanını toprakla buluşturdu. - GİRESUN
"Bylock" Kullandığı Ortaya Çıkan Sütçünün Savunması 'Pes' Dedirtti Referandum Sonrası Yeni Anket! Yarın Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?
Dışişleri'nden Türk Bayrağının Yakılmasına Sert Tepki: Bu Hain Eylemi Şiddetle Lanetliyoruz

1