Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi - Son Dakika

Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi

24.11.2020 11:20

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan dönmediği gerekçesiyle Andre Poko'nun sözleşmesinin feshedildiğini kamuoyuna duyurdu.

Süper Lig'deki İzmir temsilcisi Göztepe, ülkesinin milli takımından yine dönmeyen Andre Poko'nun sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu. Sarı-kırmızılı kulüp, 2.5 yıldır kadroda yer alan Gabonlu futbolcunun sözleşmesini ağır şekilde ihlali neticesinde sözleşmenin haklı nedenle feshedildiğini açıkladı.

Daha önce de kamplara geç katılan, yaz döneminde hazırlık kampına 3 hafta gecikmeli gelen Poko'nun son yaptığı hareket sabırları taşırdı. Gabonlu futbolcunun milli maçlar için gittiği ülkesinden dönerek 18 Kasım'da İzmir'de olması gerekirken, takıma katılmayan Poko'nun hiçbir mazeret sunmadığı, telefonlarına cevap vermediği öğrenildi.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Göztepe'den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Profesyonel futbolcumuz Andre Poko, kulübümüz ile yaptığı sözleşmenin imza tarihinden itibaren kamplara sürekli ve mazeretsiz olarak geç katılım sağlayarak birçok kez ciddi anlamda sözleşmesini ihlal etmiştir. Sezon başı kampına da 3 hafta geç gelmesinin ardından son olarak Gabon Milli Takımı'na davet edildiği için gittiği ülkesinden de geçerli bir mazeret sunmaksızın dönmemiştir. Kulübümüz Andre Poko'nun sözleşmesini, ağır şekilde ihlali neticesinde haklı nedenle feshetmiştir. Kamuoyunun ve camiamızın bilgisine sunarız."

Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Göztepe, milli takımdan mazeret sunmadan geri dönmeyen Poko'yu takımdan gönderdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
  • kutsal topraklardan: neden şu takımın ismini hep yanlış yazarlar anlaşılır gibi değil ALİAĞA SPOR diye yazılması gerekli aslında Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır

Son Dakika

Bursasporlu Ali Akman için Lille resmen devreye girdi Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi TOGG'un Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için 1.500 kişi istihdam edilecek 3 yıl önce iş yerine giren araçtan kıl payı kurtulan tamirci, bu defa da halk otobüsünün kopan tekerleği nedeniyle ölümden döndü Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafını paylaştı, herkes Latif Doğan'a benzetti Kulisleri hareketlendiren iddia: CHP'nin HDP ile yakınlığından rahatsız olan Akşener, yeni ittifak kuruyor ABD'li sağlık yetkililerinden çok sayıda kişinin alerjik reaksiyon gösterdiği Moderna aşısı için "dağıtımı durdurun" çağrısı Paralar yarın yatmaya başlıyor! Emekliler maaş ve ek ödemelerini zamlı alacak