10:2700
Son Dakika Haberleri: GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM İZLE (28.08.2013)

GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM İZLE (28.08.2013)


Güneşi Beklerken dizisinin son bölümü yayınlandı (28.08.2013). Güneşi Beklerken son bölümde Zeynep bir türlü bulunamıyor. Kerem, Zeynep'i bulmak için her şeyi yapıyor. Güneşi Beklerken son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler Kanal D'nin bağlantısını paylaştığımız internet yayınından son bölümü izleyebilirler.

Güneşi Beklerken son bölümü kaçırdınız mı veya Zeynep'in ortadan kaybolduğu, duygulu anlara sahne olan 9. bölümü yeniden mi izlemek istiyorsunuz? Güneşi Beklerken son bölümü Kanal D'nin internet yayınından full - tek parça olarak izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken dizisinin bu son bölümünde kimsenin Zeynep'i bulamamasına rağmen Kerem'in Zeynep'in yaşadığına inanmaktadır ve onu bulmadan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Güneşi Beklerken 9. Bölüm Özeti:

Kerem, Melis'e inanmaz ve onu, Zeynep'i denize itmekle suçlar. Geldikleri yolu geri dönerek gecenin karanlığında Zeynep'i ararlar. Ancak aramaları sonuç vermez. Zeynep koca denizde kaybolmuştur. Öte yandan Cem ile kutlama yemeğine çıkan Tülin'i ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Her şeyi öğrenen Demet ise Cihan'ı konuşmak için çağırır. İkili tam konuşurken Cihan'a kötü haber telefonla gelir. Zeynep'i bir türlü bulamayan Kerem, Barış'ı arar. Zeynep'i arama çalışmalarına Barış da katılır. Hastaneler başta olmak üzere her yeri baştan aşağı tararlar. Barış 24 saat içinde bulamazlarsa ailesine haber vermeleri gerektiğini söyler. Fakat Kerem kararlıdır ne pahasına olursa olsun Zeynep'i bulacaktır. Zaman kazanmak için de Yağmur'dan destek alır. Yağmur, Zeynep'in annesini arayarak bu gece onlarda kalacaklarını söyler. Kerem tarafından yemediği fırça kalmayan Melis, eve döner ancak orada da onu başka can sıkıcı bir gelişme beklemektedir. Dem et, Jale'yi tedavi olması konusunda en azından denemeye doktoru ile ikna etmeye çalışır. Arama çalışmaları sırasında ise bir denizde boğulan bir kızın cesedinin karaya vurduğu haberi gelir. Çılgına dönen Kerem cesedi görmek için uğraşırken herkes onun hala izini bulamadıkları Zeynep olmaması için dua eder.

Güneşi Beklerken 9. Bölüm 3. Fragman:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 10:27:43. #1.11#