06:2000
Son Dakika Haberleri: Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Tıkla ve Güneşi Beklerken 13. Bölümü Direkt İzle

Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Tıkla ve Güneşi Beklerken 13. Bölümü Direkt İzle


Güneşi Beklerken 13. bölümde Cihan gerçekleri öğreniyor... Pembe saçlı asi bir Zeynep'i izleyeceğiniz Güneşi Beklerken son bölüm bağlantısına haberimizden erişebilirsiniz.

Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle - Tıkla ve Güneşi Beklerken 13. Bölümü Direkt İzle,
Güneşi Beklerken son bölüm pazar akşamı seyircilerin karşısına çıktı. Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'in 13. bölümde Zeynep farklı bir ruh haline bürünüyor. Babasıyla ilgili annesinden cevap alamaması ve yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle Zeynep bir anda değişiyor ve adeta isyan ediyor. Çevresindekilere ters davranmaya başlıyor. Hatta okul kurallarını ihlal ederek saçını pembe renge boyatıyor. Hocalarla da takışınca disiplin kurulana sevk ediliyor. Barış ise Zeynep'in bu asi hali haline nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemiyor ve bocalıyor. Barış da Kerem'e danışıyor ve Zeynep'i gerçekten anlayan tek kişinin Kerem olduğu görülüyor. Zeynep, Barış'ın öğretmen tavrından daralır kafasını dağıtmak için Kerem ile eğlenmeyi seçer. Kerem ile Zeynep bardan bara geçerek takılırlar ama kafası hala bozuk olan Zeynep her mekanda bir olay çıkartır ve Kerem'e de zor anlar yaşatır. Barış ise Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçeklerle onun kapısına gider ancak ummadığı bir manzara ile karşılaşır. Güneşi Beklerken son bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceğiz ve dizideki ilişkiler değişecek.

Güneşi Beklerken dizisinin son bölümünde Zeynep'in babasıyla ilgili gelişmeler Cihan'ın aklını kurcalamaktadır. Zeynep'in babasının Tayfun olmadığını öğrenince ilk defa Cihan'ın aklına Zeynep'in babası olabileceği ihtimali gelir. Kafasını kurcalayan bu soruyla ilgili olarak Demet'i sıkıştırır ve gerçekleri öğrenir. Bu arada Melis de hastaneden taburcu olur ve Tülin onu psikologa götürür. Melis, hastanedeyken Kerem'in ilgisiyle umutlanmış, onunla yalnız kalmanın planlarını yapmaktadır.

Güneşi Beklerken dizisinin son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler diziyi internetten izlemek için hemen aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısını kullanabilirler. İşte Güneşi Beklerken full izleme linki:

Güneş Beklerken İzle (13. Bölüm Full, 22 Eylül Pazar)

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 06:20:34. #1.12#