12:0000
Son Dakika Haberleri: Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Full, HD ve Tek Parça Hıyanet Sarmalı 15. Bölüm Video (29 Ocak Çarşamba)

Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Full, HD ve Tek Parça Hıyanet Sarmalı 15. Bölüm Video (29 Ocak Çarşamba)


Hıyanet Sarmalı son bölüm bu akşam STV'de izlenebilir. Hıyanet Sarmalı dizisinin yeni bölümünde olacakları merak edenler için Hıyanet Sarmalı 15. bölüm fragmanı, özeti ve STV full / canlı dizi izleme linkleri haberimizdedir...

Hıyanet Sarmalı Son Bölüm İzle, Full, HD ve Tek Parça Hıyanet Sarmalı 15. Bölüm Video (29 Ocak Çarşamba),

STV'nin ilgi toplayan dizilerinden Hıyanet Sarmalı 29 Ocak Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana geldi. Hıyanet Sarmalı son bölüm Ferhat ile Ayaz'ın düşmanlığına sahne oldu. Hıyanet Sarmalı son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberimizin sonundaki full, tek parça video Hıyanet Sarmalı son bölüm videosu ile 15. bölümü HD kalitesinde kesintizi olarak izleyebilirsiniz.

Hıyanet Sarmalı 15. Bölüm Özeti:
Ferhat için Ayaz artık bir düşmandır çünkü Ayaz, Ferhat’ın gözünde babasının katillerinin bir uşağıdır ve artık onu alt edebilmek için var gücüyle uğraşmaya başlar. İki kardeş, Kılıç’ın hazırladığı kirli bir işte ise karşı karşıya gelir. Ayaz, bir darbe de Canan’dan yer. Canan kendisinden uzaklaşır ve Savaş’a yakınlaşmaya başlar. Oysa Ayaz, Canan’ın tüm bunları kendisi için yaptığını asla anlayamayacaktır.

Hıyanet Sarmalı 15. Bölüm full video:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 12:00:41. #1.13#