Son Dakika Haberleri: Hükümlü ve Eski Hükümlülere Girişimcilik Fırsatı

Hükümlü ve Eski Hükümlülere Girişimcilik Fırsatı

Antalya'da sosyal hayata kazandırma projeleri kapsamında kendi işini kurmak isteyen hükümlü ve eski hükümlülere eğitim verildi.

4 yıl önce
Antalya'da sosyal hayata kazandırma projeleri kapsamında kendi işini kurmak isteyen hükümlü ve eski hükümlülere eğitim verildi.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürlüğü ile  Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi'nce, hükümlü ve eski hükümlülere yönelik sosyal hayata kazandırma projeleri kapsamında kendi işini kurmak isteyen hükümlü ve eski hükümlülere yönelik eğitim düzenlendi.

KOSGEB  Antalya Hizmet Merkezi Müdürü Kazım Akgün tarafından  Antalya Adliyesi Toplantı Salonunda verilen eğitimin açılışında konuşan Cumhuriyet  Başsavcı Vekili Adnan Tabar, katılımcılara yeni bir hayatın katılımcıları beklediğini, yarın için yeni bir hayat kurmak adına bir fırsat sunacaklarını söyledi.

Toplantıya Cezaevi Savcısı Ertan Ünsal,  Antalya  Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürü  Yavuz Kaya ve  Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürü Öğr. Gör. Kenan Yüce katıldı.

Program ile denetimli serbestlik hükümlülerinin yeniden kamuya kazandırılması ve girişimci olmalarında destek verilmesi amaçlanıyor.

Muhabir: Şamil Kahveci

Muhabir: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

YORUMLAR