Son Dakika Haberleri: Hülya Avşar, Ayvalık'ta Ev Aldı

Hülya Avşar, Ayvalık'ta Ev Aldı

Avşar kızı, Ayvalık'ta 160 metrekarelik bahçede kurulu 2 katlı bir ev satın aldı.

17.01.2013 12:03
Hülya Avşar, Ayvalık'ta Ev Aldı,
Son yıllarda ünlülerin gözdesi olan Ayvalık, Hülya Avşar'ın da favorisi. Daha önce Sarımsaklı'da yazlığı olansanatçı, bu yazlığını sattıktan sonra yeni evini almak için harekete geçti.

Avşar kızı, sonunda muradına erdi. Öyle ki, Ayvalık'ın tanınmış terzisi olan ve 1979 yılında hayatını kaybeden Necdet Güngör'ün varisleri tarafından satılan evi kaçırmadı. 4 kardeşin kendi aralarında anlaşmasıyla satılan ev, Çamlık'ın dünyaca ünlü Aslanağzı Koyu'nu tepeden görüyor. 160 metrekarelik bahçenin tam ortasında bulunan iki katlı binanın arka yüzü ise makilik çam ağaçlarından oluşan ormana dayanıyor.

HAZİRAN'A TAMAM

Binada alt katta 4, üst katta da 4 olmak üzere 8 oda ve salonlar bulunuyor. Ünlü yıldızın evi kaç paraya aldığı gizlenirken, Avşar kızının binayı zevkine göre restore ettirdiği, meyve ağaçlarının da bulunduğu evin bahçesine bir de havuz yaptırdığı bildirildi. Sık sık Ayvalık'a gelip yeni evini kontrol ettiği söylenen Hülya Avşar'ın Haziran'da yerleşmesi bekleniyor.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 03.05.2015 16:51:04. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Hülya Avşar, Ayvalık'ta Ev Aldı
  [Hata Bildir]