Son Dakika Haberleri: Hüseyin Şahin'den Köy Ziyaretleri

Hüseyin Şahin'den Köy Ziyaretleri

AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, TBMM'nin tatile girmesinin ardından döndüğü seçim bölgesi Bursa'da da çalışma temposunu düşürmedi.

29.07.2013 14:48
Hüseyin Şahin'den Köy Ziyaretleri,
AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, TBMM'nin tatile girmesinin ardından döndüğü seçim bölgesi Bursa'da da çalışma temposunu düşürmedi.

Yenişehir-Bilecik, Yenişehir-İnegöl arasındaki yol yapım çalışmalarını inceleyen Hüseyin Şahin, hafta sonunda İnegöl'e bağlı Hocaköy, Gülbahçe ve İnayet köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanvekili Murat Gültekin, İl Genel Meclisi üyeleri Mehmet Altınay ve Osman Güç'ün de katıldığı ziyarette ilk olarak Hocaköy'e giden Şahin, burada İl Özel İdare Müdürlüğü'nün yatırımları olan yapılan içme ve sulama suyu tesislerinde inceleme yaptı. Şahin, köylülerin dile getirdiği yol sorunu konusunda da araştırma sonucunda neler yapılabileceğine bakacaklarını söyledi.

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin'in ikinci durağı Gülbahçe Köyü oldu. Burada asfaltlanan yolu ve hizmete giren sulama tesislerini gezen Şahin, heyelanlı bölgede yer alan köy camisinde de inceleme yaptı. Köylüler, eski caminin yıkılacağını ve kendi imkanlarıyla sağlam zeminli bir bölgede yeni cami yapacaklarını açıkladılar. Gülbahçe'den İnayet Köyüne geçen Şahin'e içme suyu konusunda yaşanan sıkıntılar aktarıldı. Köylülerin içme suyunda sorun olduğunu dile getirmesi üzerine İl Özel İdare Müdürlüğü Köylere Yönelik Hizmet Dairesi Başkanı İsmail Aksoy'u arayan Şahin, sıkıntının kaynağı konusunda rapor hazırlanmasını rica etti. Şahin raporun bu hafta sonuna kadar çıkarılacağı bilgisini de verdi. - BURSA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.03.2015 22:33:34. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Hüseyin Şahin'den Köy Ziyaretleri
  [Hata Bildir]