Son Dakika Haberleri: İki Öğrencinin Kavgası Ölümle Bitti

İki Öğrencinin Kavgası Ölümle Bitti

4 yıl önce

Balıkesir'de okul önünde çıkan kavgada bir öğrenci göğsüne yediği tekme ile hayatını kaybederken, okul valilik kararıyla öğleden sonra tatil edildi.

İki Öğrencinin Kavgası Ölümle Bitti, System.String[]
Balıkesir'deki  Atatürk  Anadolu Lisesi'nde iki öğrencinin kavgası ölümle bitti. Sağ göğsüne tekme yiyen 14 yaşındaki Harun Alver yaşamını yitirdi. Olayla ilgili 12'nci sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Ş.A. gözaltına alındı.OMUZ OMUZA ÇARPIŞIP KAVGA ETTİLEROlay, Sakarya Mahallesi'nde bulunan  Atatürk  Anadolu Lisesi yakınındaki parkta bugün öğle saatlerinde meydana geldi. Teneffüste omuz omuza çarpışan 12'nci sınıf öğrencisi Ş.A. ile 9'uncu sınıf öğrencisi Harun Alver daha sonra okulun dışındaki küçük bir parka giderek tartışmaya başladı. Tartışma biranda kavgaya dönüşürken, göğsüne tekme yiyen Harun Alver fenalaşıp yere yığıldı.YOLDA CAN VERDİNefes almakta zorlanan ve ağzından kan gelen Alver, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince  Balıkesir Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, yolda son nefesini verdi. Alver'in ölümüne neden olan Ş.A., polisler tarafından gözaltına alındı. Daha sonra Ş.A. Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİOlayı duyup hastaneye koşan yakınları Alver'in ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi. Alver ailesinin Vanlı olduğu ve kısa bir süre önce  Balıkesir'e gelip, yerleştiği öğrenildi.ABLASI KALP KRİZİNDEN ÖLMÜŞCenazesi  Balıkesir Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Harun Alver'in kesin ölüm nedeninin  Bursa  Adli Tıp Kurumu Morgu'nda yapılacak otopsinin ardından belli olacağı bildirildi. Yaklaşık 1.5 yıl önce ablasını kalp krizinden kaybettiği öğrenilen gencin sağ diyaframına tekme gelmesi sonucu kalp krizinden ölmüş olabileceği belirtildi.POLİS GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDIBalıkesir  Emniyet Müdürlüğü hastane bahçesinde olay çıkmaması için önlem alırken,  Milli Eğitim Müdürlüğü de Vali Ahmet Turhan'ın talimatıyla okuldaki öğrencileri iki saat önceden evlerine gönderdi. İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, "Bugün maalesef çok üzücü bir olay yaşandı. Bir öğrencimiz kavga sonrası hayatını kaybetti. Vücudunda önemli bir darp izi yok. Doktorlar ölüm nedeninin ancak otopsi sonucunda belli olabileceğini söyledi. Bu arada Sayın Valimizin talimatı ile çocukların olaydan kötü etkilenmemesi için okul öğleden sonra tatil edildi. Ancak yarın eğitim öğretim devam edecek" dedi.
ABD, PYD'nin Tabka'ya Girdiği Yönündeki Haberleri Yarım Ağızla Yalanladı Referandum Sonrası Yeni Anket! Yarın Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?
Dışişleri'nden Türk Bayrağının Yakılmasına Sert Tepki: Bu Hain Eylemi Şiddetle Lanetliyoruz

1