Son Dakika Haberleri: İşte Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi

İşte Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi

YÖK Türkiye Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen anketten Ümraniye çıktı.

25.06.2012 14:53
İşte Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi,
YÖK Türkiye Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen ve 3 Milyon 800 bin öğrencinin oy kullandığı 'Yarının Liderleri Zirvesi- Başarı Ödülleri' isimli ankette, Ümraniye 'En Hızlı Gelişen İlçe' seçildi.

YÖK Türkiye Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen 'Yarının Liderleri' konulu anketin sonucunda ödüle değer bulunan kişi ve kurumlara, düzenlenen bir törenle ödülleri verildi. Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Yarının Liderleri Başarı Ödülleri' törenine siyaset, sanat, iş ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

'EN HIZLI GELİŞEN İLÇE: ÜMRANİYE'

Ödül töreninde, anket sonucunda ödüle değer bulunan kişi ve kurumlara ödülleri verildi. 3 Milyon 800 bin öğrencinin katılımıyla yapılan büyük ankette, Ümraniye, 'En Hızlı Gelişen İlçe' seçildi. Öğrencilerin oylarıyla ödüle değer bulunan Ümraniye'nin ödülünü Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can aldı.

BAŞKAN HASAN CAN: 'ÜMRANİYE'DEKİ GELİŞİMİ ÖĞRENCİLER DE TEYİT ETTİ'

Törende bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can, Ümraniye'nin ödüle değer bulunmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ümraniye'de başlattıkları değişim sürecinin 3 milyon 800 bin öğrencinin katıldığı bir ankette bir kez daha teyit edildiğini belirten Başkan Hasan Can, Ümraniyelilere daha yaşanılabilir bir kent oluşturmak için 8 yıldır canla başla çalıştıklarını vurguladı. Başkan Hasan Can, konuşmasında anket katılımcılarına teşekkür etti.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 07:35:04. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: İşte Türkiye'nin En Hızlı Gelişen İlçesi
  [Hata Bildir]