SON DAKİKA HABER/HABER İSTE TURKİYE NİN YENİ SLOGANİ 4860091 HABERLERİ

Son Dakika Haber/haber İste Turkiye Nin Yeni Slogani 4860091 Haberleri

 • 02:12 Merkel ve Renzi Mülteci Sorununu Görüştü ?türkiye ile Yaptığımız Anlaşmayı İlerletmeliyiz Merkel ve Renzi Mülteci Sorununu Görüştü ?türkiye ile Yaptığımız Anlaşmayı İlerletmeliyiz" İtalya Başbakanı Matteo Renzi ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel, Türkiye ile sığınmacılar konusunda yapılan ve işe yaradığının altını çizdikleri anlaşmayı ilerletmeleri gerektiğine dikkat çekti.
 • 01:26 Merkel ve Renzi Mülteci Sorununu Görüştü: Türkiye ile Yaptığımız Anlaşmayı İlerletmeliyiz Merkel ve Renzi Mülteci Sorununu Görüştü: Türkiye ile Yaptığımız Anlaşmayı İlerletmeliyiz İtalya Başbakanı Matteo Renzi ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel, Türkiye ile sığınmacılar konusunda yapılan ve işe yaradığının altını çizdikleri anlaşmayı ilerletmeleri gerektiğine dikkat çekti.
 • 23:43 Görmez, Görmez, "3. Kocatepe Gençlik Fuarı"Nın Açılışını Yaptı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kocatepe Camisi fuar alanındaki Gençlik Fuarı'ndan katılımcı detayları Kuran-ı Kerim tilaveti Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in konuşması Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in açılış yapması Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in standları gezmesi "3. Kocatepe Gençlik Fuarı" açıldı Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "Bilgi, ahlak ve sorumluluk değilse, ahlaka ve sorumluluğa dönüşmüyorsa, o bilgi kaçınılması gereken, Peygamberimizin ifadesiyle, 'Faydasız ilimden Allah'a sığınırım' diye dua ettiği bir bilgi olur" Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, "Bilgi, ahlak ve sorumluluk değilse, ahlaka ve sorumluluğa dönüşmüyorsa, o bilgi kaçınılması gereken, Peygamberimizin ifadesiyle 'Faydasız ilimden Allah'a sığınırım' diye dua ettiği bir bilgi olur.
 • 23:30 Başbuğ: Başbuğ: "Türkiye ve İran'ın Bölgedeki Pozisyonunu Muhafaza Etmeleri Lazım" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un gelişi ve konuşması Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Başbuğ: "Irak'ta bağımsız bir Kürt devletinin kurulmasını engelleyebilecek bir güç var mı? Var, Türkiye ve İran. Bu iki ülke Irak'ın kuzeyinde bağımsız Kürt devletine karşı olduğu sürece, ABD bu oluşuma yeşil ışık yakmaz. Onun için bu iki ülkenin bu konudaki pozisyonunu muhafaza etmeleri lazım" Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Irak'ta bağımsız bir Kürt devletinin kurulmasını engelleyebilecek bir güç var mı? Var, Türkiye ve İran. Bu iki ülke Irak'ın kuzeyinde bağımsız Kürt devletine karşı olduğu sürece, ABD bu oluşuma yeşil ışık yakmaz. Onun için bu iki ülkenin bu konudaki pozisyonunu muhafaza etmeleri lazım." dedi.
 • 23:08 Siirt'te "Ekonomi Perspektifinde Ortadoğu ve Türkiye" Paneli ES Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, ABD Anayasasının temelinin Osmanlı'dan alınma olduğunu söyledi.
 • 22:16 Moody's'ten Türkiye Değerlendirmesi Moody's'ten Türkiye Değerlendirmesi Türkiye'nin cari açığının finansmanı için yüksek oranda dış finansmana bağımlı olduğu belirtilen açıklamada, "Yenilenen herhangi bir politik belirsizlik, yatırım güvenini azaltabileceğinden 'kredi negatif' unsur olarak değerlendirilmektedir.
 • 21:57 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) düzenlediği 2015 Türkiye Fair Play ödülleri sahiplerini buldu.
 • 21:46 Fenerbahçe, Türkiye Kupası'nda 16. Kez Finalde Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Torku Konyaspor'u eleyen Fenerbahçe, 16. kez finale yükseldi ve Galatasaray'ın rakibi oldu.
 • 21:33 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri Sahiplerini Buldu Serhan TÜRK - İSTANBUL / DHATürkiye Milli Olimpiyat Komitesi 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri'ni sahiplerine dağıttı.
 • 21:14 Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Stat: ÜlkerHakemler: Halil Umut Meler, Ali Saygın Ögel, Baran EraslanFenerbahçe: Fabiano, Şener Özbayraklı, Kjaer (Dk. 61 Meireles), Ba, Kadlec, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Volkan Şen (Dk. 61 Ramazan Civelek), Alper Potuk (Dk. 71 Uygar Mert Zeybek), Diego, FernandaoTorku Konyaspor: Kaya Tarakçı, Skubic (Dk. 76 Traore), Abdulkerim Bardakçı, Selim Ay, Douglas, Mbamba (Dk. 63 Ömer Ali Şahiner), Ali Çamdalı, Volkan Fındıklı, Hadziahmetovic, Bajic, Halil İbrahim Sönmez (Dk. 63 Rangelov)Goller: Dk. 47 ve Dk. 71 (penaltıdan) Fernandao (Fenerbahçe)Sarı Kartlar: Dk. 22 Kadlec, Dk. 41 Kjaer, Dk. 63 Ozan Tufan (Fenerbahçe), Dk. 44 Skubic, Dk. 53 Douglas (Torku Konyaspor)Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında Fenerbahçe, Torku Konyaspor'u 2-0 yendi.
 • 21:07 Yeni Rehber Yıldız Yolda! Yeni Rehber Yıldız Yolda! Astronomlar, yeni ve daha parlak bir "rehber yıldız" oluşturmaya hazırlanıyorlar!
 • 21:06 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Rövanş Maçında Torku Konyaspor'u 2-0 Yenen Fenerbahçe, Finalde...
 • 20:48 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye, Paralel Devlet Yapısı Adını Verdiğimiz Legal Görünümlü Kuruluşlar...
 • 20:37 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri Verildi 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri Verildi 2015 Türkiye Fair Play ödülleri verildi(Tür: Spor)
 • 20:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye Olarak Şu An İtibariyle Denizlerden Topladığımız Mülteci Sayısı 110...
 • 20:25 Siirt'te Siirt'te "Siyasi ve Ekonomik Boyutuyla Ortadoğu ve Türkiye" Paneli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Konferans salonundan detaylar Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman'nın konuşması Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz'ın konuşması AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay'ın konuşması Panelden detay Siirt Üniversitesi tarafından "Siyasi ve Ekonomik Boyutuyla Ortadoğu ve Türkiye" kolunu panel düzenlendi.
 • 20:20 Siirt'te Siirt'te "Ekonomi Perspektifinde Ortadoğu ve Türkiye" Paneli Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Nihat Özdemir, katıldığı bir panelde yaptığı konuşmada, “Bir liderimiz var gözümüzü açtı, Türkiye bizlere yetmiyor.
 • 20:17 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) 2015 Türkiye Fair Play Ödülleri’ni sahiplerine dağıttı.
 • 20:10 Ziraat Türkiye Kupası Ziraat Türkiye Kupası Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci karşılaşmasında Fenerbahçe, evinde Torku Konyaspor ile karşılaşıyor.
 • 20:08 Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Stat: ÜlkerHakemler: Halil Umut Meler, Ali Saygın Ögel, Baran EraslanFenerbahçe: Fabiano, Şener Özbayraklı, Kjaer, Ba, Kadlec, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Volkan Şen, Alper Potuk, Diego, FernandaoTorku Konyaspor: Kaya Tarakçı, Skubic, Abdulkerim Bardakçı, Selim Ay, Douglas, Mbemba, Ali Çamdalı, Volkan Fındıklı, Hadziahmetovic, Bajic, Halil İbrahim SönmezSarı kartlar: Dk. 22 Kadlec, Dk. 41 Kjaer (Fenerbahçe) Dk. 44 Skubic (Torku Konyaspor)Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında Fenerbahçe ile Torku Konyaspor arasındaki mücadelenin ilk yarısı 0-0 berabere bitti.
 • 19:46 Alima Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Buz Açıklaması PTT 1. Lig takımlarından Alima Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, "Play-off için yüzde bir şansımız olsa dahi o şansımızı kovalayacağız" dedi.
 • 19:22 Balkantürksiad'tan 11 Yeni Proje Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Başkanı Levent Bilek, 11 yeni projeyle Bursa'nın ekonomik ve kültürel zenginliğine güç katacaklarını bildirdi.
 • 19:21 Karahocagil: 'Yeni GAP'a Geçilmiştir GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, "GAP Eylem Planı'nın sonunda klâsik anlamda GAP tamamlanmış ve 'Yeni GAP'a geçilmiştir.
 • 19:15 İlker Başbuğ: Kürt Devletini İran ve Türkiye Engeller İlker Başbuğ: Kürt Devletini İran ve Türkiye Engeller Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Başbuğ, "Irak'ta bağımsız Kürt devletinin kurulmasını engelleyebilecek bir güç var mı? Var, Türkiye ve İran" dedi.
 • 19:06 Trabzon - Doğan Haber Ajansı?na 3 Ödül Trabzon - Doğan Haber Ajansı?na 3 Ödül Doğan Haber Ajansı'na 3 ödülTrabzon Gazeteciler Cemiyeti'nce düzenlenen 2015 Yılının Başarılı Gazetecileri Yarışması'nda ödüle layık görülen Doğan Haber Ajansı Trabzon Bürosu'ndan Fatih Turan, Osman Şişko ve Selçuk Başar düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
 • 18:57 Türkiye Üniversite Sporları Hentbol Kızlar ve Erkekler 1. Lig Maçları Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Hentbol Kız Takımı, Türkiye Üniversite Sporları Hentbol Kızlar ve Erkekler 1. Lig Maçlarında birinci oldu.
 • 18:25 Eğitimde Yeni Yaklaşımlar ve Etkili İletişim, Sınıf Yönetimi Semineri Eğitimde Yeni Yaklaşımlar ve Etkili İletişim, Sınıf Yönetimi Semineri Dicle Üniversitesi öğretim üyeleri, Ergani ilçesindeki iki okulda öğretmenlerine yönelik "Eğitimde Yeni Yaklaşımlar" konulu seminer verdi.
 • 18:17 Ekrem Yüce'den Yeni Rektöre Hayırlı Olsun Ziyareti Ekrem Yüce'den Yeni Rektöre Hayırlı Olsun Ziyareti Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Giresun Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Cevdet Coşkun’a Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Ekrem Yüceden hayırlı olsun ziyareti.
 • 18:15 Arçelik'ten Yeni Set Üstü Fırın Serisi Arçelik AŞ'nin yeni set üstü fırın serisi, tüm ürünlerinde pişirmedeki etkinliğinin yanı sıra gizlenmiş üst ısıtıcı ile el yanmasına karşı kullanıcılarının güvenliğini de gözetiyor.
 • 18:13 Moody's Türkiye Hakkında Değerlendirmede Bulundu Moody's Türkiye Hakkında Değerlendirmede Bulundu Kredi derecelendirme kuruluşu Moody's "Politik belirsizlik, büyümeyi artırıcı ve ülkenin dışsal kırılganlıklarını azaltabilecek reform sürecinin ertelenmesine neden olabilir" dedi.
 • 18:07 Alima Yeni Malatyaspor, Samsun'da Alima Yeni Malatyaspor, Samsun'da PTT 1. Lig’in 33. haftasında deplasmanda Samsunspor ile karşılaşacak Alima Yeni Malatyaspor, bu maç için kara yoluyla Samsun’a gitti.
 • 17:57 Siirt'te Siirt'te "Ortadoğu Sorunu ve Türkiye" Paneli AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay, katıldığı bir panelde yaptığı konuşmada, “Bu coğrafyada bizim kaybettiğimizi kazanan hiç kimse yok” dedi.
 • 17:36 Türkiye Diyanet Vakfı 30. Kitap Evini Adıyaman'da Hizmete Açtı Türkiye Diyanet Vakfı 30. Kitap Evini Adıyaman'da Hizmete Açtı 29 ilde şubesi bulunan Türkiye Diyanet Vakfı Kitapevi, 30. şubesini Adıyaman’da hizmete açtı.
 • 17:32 Basketbol: İşitme Engelliler Türkiye Erkekler Şampiyonası Afyonkarahisar'da başlayan Basketbol İşitme Engelliler Türkiye Erkekler Şampiyonasının üçüncü gününde 4 karşılaşma oynandı.
 • 17:25 Türkiye-Bulgaristan Geri Kabul Anlaşması Uygulama Protokolü İmzalandı 1- Türkiye-Bulgaristan Geri Kabul Anlaşması Uygulama Protokolü İmzalandı 1- Türkiye-Bulgaristan Geri Kabul Anlaşması Uygulama Protokolü imzalandı'Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Bulgaristan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği Arasındaki İzinsiz İkamet Eden Kişilerin Geri Kabulüne İlişkin Anlaşmanın Uygulama Protokolü', İçişleri Bakanı Ala ile Bulgaristan Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Baçvarova tarafından imzalandı.
 • 17:20 Türkiye Nüfusu Şehirleşiyor Türkiye Nüfusu Şehirleşiyor Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cemalettin Şahin, Türkiye nüfusunun giderek şehirleştiğini, aynı zamanda genç bir nüfus ortaya çıktığını belirterek, bunun avantaja dönüştürülmesi gerektiğini söyledi.
 • 17:11 Yyü'de "Yeni İş Fırsatları, Gelecek ve Kariyer" Semineri Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Meslek Yüksek Okulu (MYO) ve Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezinin (GENÇ-MER) organize ettiği "yeni iş fırsatları, gelecek ve kariyer" konulu seminer gerçekleştirildi.
 • 17:08 Aşk Yeniden dizisi 54. bölüm yeni fragman Aşk Yeniden dizisi 54. bölüm yeni fragman Aşk Yeniden dizisi 54. bölüm yeni fragman. Aşk Yeniden dizisinin 54. yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti haberler.com adresinde. FOX TV'nin eğlenceli dizisi Aşk Yeniden 54. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Zeynep hayatını heyecanlı hale getirecek bir maceraya atılıyor. Aşk Yeniden 54. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.
 • 17:03 Kördüğüm 18. yeni bölüm yeni fragman Kördüğüm 18. yeni bölüm yeni fragman Kördüğüm 18. yeni bölüm yeni fragman. Kördüğüm bugün yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek. Hatırlarsanız Kördüğüm 18. yeni bölüm fragmanında Mehmet Aslantuğ sürprizi yaşanmıştı. Dizide yeni bir heyecanın başlayacağı belli oldu. İşte Kördüğüm yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.
 • 17:01 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. yeni bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. yeni bölüm fragmanı Salı akşamları ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan iki kat arttı. Çünkü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde son anda yaşanan bomba olayı ekrana kilitledi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35. yeni bölüm fragmanı yayılandı mı? İşte gelişmeler...
 • 16:57 Microsoft'tan Yeni Site! Microsoft'tan Yeni Site! Yazılım devi, belgeleme hizmetlerini artık bu site üzerinden sunacak!
 • 16:42 Isparta - Maket Uçak İlgisini Yeni Bir Sektöre Çevirdi Isparta - Maket Uçak İlgisini Yeni Bir Sektöre Çevirdi Maket uçak ilgisini yeni bir sektöre çevirdiIsparta'da işadamı 58 yaşındaki Erdal Gündüz, maket uçaklara duyduğu ilgiyi Türkiye için yeni bir sektör haline getirdi.
 • 16:42 Birlik Haber Sen Genel Başkanı Ömer Budak'tan, Saldırıya Uğrayan Şube Başkanına Ziyaret Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, geçtiğimiz günlerde çalışanların Miraç Kandilini kutlarken sözlü ve fiziki saldırıya uğrayan Birlik Haber-Sen Malatya Şube Başkanı Muhammet Şahiner’e ziyaret etti.
 • 16:29 Yeni Çevre Yolu Yatırım Programına Alındı Yeni Çevre Yolu Yatırım Programına Alındı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Çevre Yolu projesinin 2016 yılı yatırım programına alındığını açıkladı.
 • 16:29 Serhat Hacıpaşalıoğlu Eurovision?da Hem San Marino Hem de Türkiye?yi Temsil Etmekten Gurur Doluyum Serhat Hacıpaşalıoğlu Eurovision?da Hem San Marino Hem de Türkiye?yi Temsil Etmekten Gurur Doluyum (Özel Haber) Serhat Hacıpaşalıoğlu Eurovision'da hem San Marino hem de Türkiye'yi temsil etmekten gurur doluyumErsin Arslan Stockholm, 5 Mayıs (DHA) 'İsveç'in başkenti Stockholm'de 61. yapılacak Eurovision Şarkı yarışmasında San Marino'yu temsil edecek olan Türk şarkıcı Serhat Hacıpalıoğlu "Hem San Marino, hem de Türkiye'yi temsil etmekten gurur doluyum. Bu büyük bir sorumluluk" diye konuştu.
 • 16:27 Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Kickboks Şampiyonası Aksaray'da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Kickboks Şampiyonasında Beyşehirli sporcular, iki Türkiye birinciliği ve bir Türkiye ikinciliği elde etti.
 • 16:18 Abana'da Yeni Spor Dallarının Önü Açılacak Abana Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Serkan Kırık, kulüp bünyesinde yeni spor dallarının önünü açmak istediklerini söyledi.
 • 16:13 Yachtshow Eurasia'da 14 Yeni Tekne Satıldı İkinci el ve sıfır teknelerin görücüye çıktığı Yachtshow Eurasia'da, 14 yeni tekne satıldı.
 • 16:09 Derecik Belediyesi'ne Yeni İş Makinesi Derecik Belediyesi'ne Yeni İş Makinesi Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Beldesi belediyesine yeni bir iş makinesi hibe edildi.
 • 16:09 Türkiye Mavi Bayrak Sıralamasındaki Yerini Korudu (2) - Rçev.